27 sty 2020

Początek nowego roku to idealny czas na podsumowanie tego co udało się nam zrobić w roku ubiegłym. A nowości technologicznych oraz wydarzeń z udziałem BKF w całym 2019 było całkiem sporo.

Nowe rynki Austria oraz UK

W roku 2019 pozyskaliśmy 2 nowe rynki – Austrię oraz UK, na których to zrealizowane zostały pierwsze projekty. Dwa różne rynki = dwie różne, ale równie ciekawe realizacje. Tym samym możemy powiedzieć, że jesteśmy obecni na 24 rynkach Europy i Azji.

Więcej o nowych rynkach przeczytasz w następujących artykułach:

Nowe rozwiązania technologiczne

W kwestii rozwiązań technologicznych rok 2019 upłynął nam na optymalizacji dotychczasowych rozwiązań oraz kreowaniu nowych. Jeśli chodzi o optymalizacje to było ich wiele, ale z tych najważniejszych na pewno warto wspomnieć o nowych funkcjonalnościach kotłów kondensacyjnych ACV, w których zwiększyliśmy możliwości diagnostyki tego urządzenia.

Myśląc o komunikacji to na pewno warto wspomnieć w tym miejscu także o zmianach dokonanych w wyświetlaczach SmartView, w których to poprawiliśmy możliwości komunikacyjne.

Zarówno projektując nowe jak i optymalizując dotychczasowe rozwiązania, robimy wszystko, by tworzyć produkty dopasowane do potrzeb rynku. Dzięki takiemu podejściu nasze rozwiązania cieszą się dużym powodzeniem i uznaniem naszych Klientów.

Jeśli chciałbyś wiedzieć więcej o nowościach technologicznych, przeczytaj ten wpis.

 

Nowe produkty

Wśród nowości, które wpływają na bieżącą pracę myjni pojawiły się m.in. System Pomiaru Przepływu oraz BKF HydroControl. Zadaniem pierwszego z nich jest ochrona myjni przed niekontrolowanym wyciekiem wody w sytuacji awarii oraz dostęp do natychmiastowych odczytów średniego zużycia wody na myjni. Z kolei BKF HydroControl powstał, aby zapewnić stałą wartość ciśnienia w instalacji zasilającej myjnię. Urządzenie to jest rozbudowane i składa się z kilku elementów oraz oprogramowania, które stworzone zostało przez specjalistów z BKF. 

W drugiej połowie roku z sukcesem wdrożyliśmy także nową linię odkurzaczy Basic oraz nową gamę środków chemicznych do myjni. Zarówno jedne jak i drugie już zyskały uznanie Klientów.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o nowych produktach, zapraszamy na naszego bloga:

Aplikacja BE LOYAL

Obserwujemy, jak z miesiąca na miesiąc rośnie liczba zarejestrowanych użytkowników aplikacji BE LOYAL. Właściciele myjni coraz częściej decydują się na uruchomienie tej metody płatności na swojej myjni. Cieszymy się, że płatność aplikacją jest trzecią najczęściej wybieraną metodą płatności na myjni.

Więcej o BE LOYAL przeczytasz na stronie produktowej.

Udział w targach branżowych

Udział w targach branżowych zawsze był dla nas ważnym wydarzeniem. Chętnie wystawiamy się zarówno na eventach w Polsce oraz za granicą. W 2019 roku mieliśmy okazję spotkać się z naszymi Klientami w Birmingham, Warszawie, Münster oraz Hannowerze.

Istotnym wydarzeniem był dla nas udział na stoisku narodowym targów innowacji „Home of Industrial Pioneers” w Niemczech, na których mieliśmy okazję zaprezentować nasze pionierskie rozwiązanie do monitorowania maszyn i operatorów EBKF.

Podziękowania raz jeszcze dla Polska Agencja Inwestycji i Handlu – PAIH za to wyróżnienie i zaproszenie naszego rozwiązania na stoisko narodowe.

Relacje z poszczególnych targów znajdziesz na naszym profilu firmowym facebook.com/BKFpl.

Nowy serwis internetowy

Wiosną 2019 uruchomiliśmy nasz nowy serwis internetowy bkfmyjnie.pl. Serwis jest w pełni responsywny, czyli dostosowany do przeglądania na urządzeniach o różnej rozdzielczości (tablet, smartfon, desktop).

Pierwszy etap wdrożenia objął łącznie 3 wersje językowe (polską, angielską, niemiecką), które są dostępne pod następującymi linkami:

Do końca 2019 roku wdrożone zostały kolejne wersje językowe:

Nowy serwis internetowy to zdecydowanie jeden z ważniejszych projektów marketingowych ubiegłego roku.

Nowy blog

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, przygotowaliśmy nową, bardziej skondensowaną i czytelną wersję bloga myjniowego. Blog prowadzony jest przez nasz Dział Marketingu, który na bieżąco informuje Was o nowościach technologicznych oraz realizowanych projektach w Polsce i za granicą. Blog dedykowany jest zarówno tym, którzy myślą o założeniu biznesu myjniowego, jak i tym, którzy ten biznes prowadzą.

Artykuły dostępne są pod linkiem bkfmyjnie.pl/blog.

Chcesz wiedzieć  o planach i projektach na 2020?  Śledź na bieżąco nasze kanały: Facebook, LinkedIn.