08 paź 2019

Przygotowaliśmy dla Was nową innowacyjną linię produktów chemicznych, które dzięki ulepszonej formule będą w stanie spełnić wszystkie Wasze oczekiwania.

Oferowane przez nas do tej pory środki chemiczne do myjni samochodowych, cechowały się dobrą jakością.  Jednak teraz dzięki nowej ulepszonej formule, stały się one jeszcze bardziej wydajne i skuteczne. Nowe preparaty chemiczne są całkowicie bezpieczne dla lakierowanych powierzchni karoserii samochodów.  Nie tylko skutecznie usuwają zabrudzenia i naloty, ale także dostarczają przyjemnych walorów estetycznych oraz zapachowych. W końcu mycie auta może być przyjemnie!

„Chcemy aby właściciele myjni samochodowych postrzegali nas jako tzw.”one stop shop,” czyli miejsce, w którym będą kompleksowo zaopatrywać się w produkty niezbędne do prawidłowego funkcjonowania myjni. Mamy tutaj na myśli nie tylko dobrej jakości chemię i części zamienne, ale także produkty i systemy do rozbudowy myjni” – mówi Piotr Andrzejewski, Prezes BKF.

W asortymencie nowej chemii BKF znajdziecie:

Aktywną pianę

Nowa, bardziej gęsta i pachnąca piana, zadowoli niejednego wymagającego klienta. Pianę możecie zamówić w 2 wersjach kolorystycznych: śnieżnobiałą Snow Foam oraz różową, o charakterystycznym zapachu wiśni Funky Foam.

prod-chem-Snow-Foam prod-chem-Funky-Foam

Proszki do mycia zasadniczego

W nowej linii preparatów proszkowych, pojawiły się silnie pieniące, wysoce wydajne i skuteczne preparaty do mycia zasadniczego.

prod-chem-Powder-Ultraprod-chem-Powder-Ultra-Freshprod-chem-Powder-Pro-Xprod-chem-Powder-Ultra-Eko

Szampony

Wśród szamponów mamy do wyboru, od gotowych do użycia wysoce skutecznych preparatów alkalicznych, po preparaty silnie skoncentrowane.

prod-chem-Turbo-Plusprod-chem-Turbo-Maxprod-chem-Turbo

Pozostałe środki chemiczne

Nie brakuje także preparatów nabłyszczających i osuszających jednocześnie oraz środków do usuwania uporczywego brudu z felg czy tapicerki.

prod-chem-AluUltraprod-chem-WaxProprod-chem-Tex-Pro

Warto wspomnieć także, że na nowych etykietach chemii,  pojawiły się kody QR. Po zeskanowaniu kodu, zostaniecie przekierowani do strony internetowej z kartą charakterystyki produktu. Zawarte na karcie informacje mogą okazać się bardzo przydatne, ponieważ znajdziecie w nich informacje dot. dozowania środka chemicznego.

Zamówienia

Zapraszamy do składania zamówień za pomocą panelu kontrahenta.

Klientów, którzy nie założyli jeszcze panelu zachęcamy do kontaktu z Działem Sprzedaży:

91 814 71 34
logistyka@bkf.pl


Po więcej informacji na temat asortymentu nowej chemii zapraszamy na naszą stronę produktową:.

NOWA LINIA CHEMII BKF