portal-min

Myjnie automatyczne samochodowe

Myjnia automatyczna BKF

Innowacyjna, automatyczna myjnia BKF, to inwestycja, która Ci się opłaca. Rozwiązanie doskonale się nadaje do poszerzenia oferty funkcjonującego już biznesu takiego jak stacja benzynowa lub myjnia bezdotykowa. Dzięki automatycznej myjni, trafisz z ofertą do osób, którzy oczekują kompleksowej usługi mycia oraz suszenia.

 • ico-gray-portalNowoczesny produkt
 • ico-gray-zabezpieczenieWydłużona żywotność podzespołów
 • ico-gray-elastycznoscElastyczność w konfiguracji ustawień
Myjnia automatyczna portalowa – bkfmyjnie.pl
 • ico-gray-ochronaKonstrukcja ze stali nierdzewnej
 • ico-gray-personalizacjaPersonalizacja wyglądu myjni
 • ico-gray-handshakeŁatwe zarządzanie i serwisowanie

Z automatyczną myjnią BKF zyskujesz

Automatyczna myjnia BKF, spełni potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów i pozwoli zwiększyć dochody właściciela myjni. Dzięki rozwiązaniom IoT możesz mieć dostęp do panelu zarządzania myjnią przez Internet, a wszelkie parametry sprawdzisz w aplikacji Carwash Manager w Twoim telefonie.

Szczotki myjące

Trzy niezależnie sterowane szczotki do mycia kontaktowego wraz z innowacyjną metodą regulacji, pozwalającą na optymalny układ szczotek względem karoserii i stały docisk szczotek w każdym punkcie auta.

Ochrona podzespołów

Wszystkie napędy sterowane falownikami, gwarantującymi dłuższą żywotność podzespołów poprzez łagodny rozruch. Pozwalają zaoszczędzić energię elektryczną oraz zwiększają możliwości diagnostyki i wcześniejszego wykrywania awarii.

Efektywne osuszanie

Wysuwane, podwójne natryski oprysku wody odkamienionej z osuszaczem zastosowane w celu zapewnienia najlepszych efektów suszenia bez białych plam i smug.

Precyzyjne dozowanie chemii

Chemia wtryskiwana 6-cioma pompami dozującymi, umożliwiającymi precyzyjne odmierzenie dawki chemii dla każdego mycia (aktywna piana, szampon, wosk, osuszacz, politura i felgi).

BEZPŁATNA WYCENA MYJNI Skonfiguruj i wyceń swoją myjnię

sun moon
konstruktor-portal

Bezpieczeństwo i wygoda Zarządzaj swoją myjnią zdalnie

Zarządzanie myjnią i reagowanie na różnego rodzaju wypadki losowe nie było jeszcze tak łatwe.

Za pośrednictwem telefonu czy komputera, z dowolnego miejsca i w dogodnym dla Ciebie czasie, uzyskasz niezbędne informacje o Twojej myjni. Dowiesz się, ile zarobiła Twoja myjnia, sprawdzisz poprawność działania najważniejszych elementów technicznych. Wygodnie i szybko, kiedy tylko będziesz tego potrzebować.

 • ico-gray-carwash-managerZdalne zarządzanie
 • ico-gray-graphAnaliza finansowa
 • ico-gray-obslugaSprawna obsługa serwisowa
lead-CarwashManager
 • ico-gray-ludzieObsługa klientów flotowych
 • ico-gray-analizaMonitoring parametrów
 • ico-gray-alarmAlarmy

Wymiary myjni

model urządzenia wysokość urządzenia szerokość urządzenia szerokość mycia wysokość mycia
Wash 2100 3,25 m 3,51 m 2,40 m 2,10 m
Wash 2500 3,65 m 3,51m 2,40 m 2,50 m
Wash 3000 4,15 m 3,51 m 2,40 m 3,00 m

wyceń swoją myjnię

Dostępne formy płatności

Automatyczna myjnia portalowa BKF, posiada możliwości rozbudowy o dodatkowe systemy płatności. W standardzie każda brama posiada wrzutnik monet. Jednak ze względu na panujące trendy nasza oferta wzbogacona jest o płatności bezgotówkowe. Rozbudowa myjni o czytnik paypass, czy też płatność za pomocą smartfona, to większy zarobek dla właściciela myjni. Brak drobnych w portfelu nie będzie już stanowił problemu. Płatność bezgotówkowa pozwoli dotrzeć do młodych klientów, zainteresowanych nowoczesnymi technologiami. W obecnych czasach brak gotówki w portfelu jest powszechny, ale większość z nas nie rozstaje się ze swoim telefonem i może zapłacić aplikacją.

Specyfikacja techniczna

Minimalne rozmiary hali Długość min. 10,50 m, szerokość min. 5 m. Wysokość wynikająca z modelu maszyny + 0,70 m.
Wysokość mycia Dopasowana do potrzeb: 2,10 m, 2,50 m, 3,00 m.
Długość torów 10 m (opcjonalnie 12m).
Wartości przyłączy Prąd max. 18 kW. Woda 1” DN25, max. 1,25 m3/h ciśnienie 4-6 bar.
Suszenie 4 turbiny o mocy 4 kW każda.  Dwie turbiny w trawersie dachowej x 4 kW każda oraz po jednej turbinie 4 kW na każdy bok.
Mycie kół Do rozmiaru 21”.
Programy mycia Zgodnie z zaleceniami Klienta (do wyboru).
Gwarancja Dwuletnia gwarancja przy zachowaniu przeglądów co 6 miesięcy oraz stosowaniu wyspecjalizowanej chemii BKF.

Myjnia automatyczna — cena inwestycji

Musisz wiedzieć, że trudno jest samodzielnie oszacować koszt postawienia myjni portalowej. Wpływa na niego wiele zmiennych takich jak: wybrane technologie czy funkcje dodatkowe, które ułatwiają zarządzane obiektem i sprawiają, że Twoja myjnia jest atrakcyjna. 

Dlatego rekomendujemy Ci kontakt z naszym przedstawicielem handlowym w terenie lub spotkanie w siedzibie firmy. Skorzystaj z naszego profesjonalnego doradztwa i skontaktuj się!

Myjnie automatyczne — dlaczego to dobry wybór?

Myjnie BKF portalowe mają wiele zalet. Ich istotną zaletą jest wysoka jakość mycia. Myjnie portalowe tworzone są z wykorzystaniem najlepszych technologii, które powstają w siedzibie naszej firmy w Skarbimierzycach. Myjnia portalowa świetnie uzupełnia ofertę funkcjonującego już biznesu jak np. stacja paliw. Nasz produkt jest nowoczesny i ma długą żywotność. Wszystko to dzięki konstrukcji ze stali nierdzewnej, zastosowanym komponentom i rozwiązaniom umożliwiającym oszczędzanie energii. Także rozbudowany system autodiagnostyki i alarmów to znacząca przewaga myjni portalowej BKF nad konkurencją. Automatyczna myjnia BKF, sama diagnozuje parametry swojej pracy. Aby zapewnić Ci kompleksową obsługę, udostępniamy ponadto profesjonalne środki chemiczne.

Decydując się na myjnie portalowe naszej firmy, otrzymujesz kompletną gwarancję oraz wsparcie na każdym etapie stawiania konstrukcji, jak i po jej finalizacji.