Prezentacja

W 2006 roku firma przeszła gruntowną restrukturyzację i przekształciła się w niezależną spółkę BKF Myjnie, zorientowaną na produkcję i dystrybucję myjni bezdotykowych na terenie Polski i poza jej granicami.


Na początku 2009 roku został uruchomiony nowy dział projektowy, oparty głównie na najzdolniejszych absolwentach Politechniki Szczecińskiej. Na rynek wprowadzono urządzenia z szeregiem innowacji, w tym z autorskim systemem kontroli poprzez internet. Dzięki tym nowatorskim rozwiązaniom odnotowano znaczne zwiększenie sprzedaży, a firma wysunęła się na pozycje lidera w branży.

BKF Myjnie ciągle poszerza zakres swojej działalności, zarówno jeżeli chodzi o ulepszanie urządzeń już będących w naszej ofercie, jak i poprzez wprowadzanie nowych produktów.

ZOBACZ CZYM ZAJMUJEMY SIĘ W BKF.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O FIRMIE.

BKF liderem rynku rosyjskiego.

Firma to ludzie

BKF Myjnie to przede wszystkim ludzie, którzy w niej pracują! Dynamiczny wzrost, który miał miejsce w ostatnich latach w naszej firmie zawdzięczamy głównie zgranemu zespołowi, który lubi podejmować wyzwania.

Naszą kadrę dobieramy bardzo starannie. Od ludzi pracujących w naszej firmie wymagamy najwyższego zaangażowania w zamian oferując dobre perspektywy rozwoju. Dobra atmosfera w firmie przekłada się na wysoki poziom obsługi klienta.

Produkcja – dystrybucja – montaż – serwis

BKF specjalizuje się w systemach mycia pojazdów, kładąc szczególny nacisk na mycie bezdotykowe. Wieloletnie doświadczenie umożliwiło powstanie najnowszej generacji urządzeń, które spełniają wymogi rynku motoryzacyjnego na świecie. Nasze myjnie charakteryzują się najwyższą jakością, niezawodnością i niską awaryjnością.

Nasza technologia zyskała uznanie zarówno szybko poszerzającego się grona użytkowników myjni BKF jak i specjalistów, czego wyrazem są nagrody: Produkt Roku 2006 i Produkt Roku 2004, przyznane na prestiżowych targach Stacja Paliw oraz tytuł Myjni Roku przyznany na targach Stacja i Biznes Przyszłości w 2015 roku.

Oferujemy Państwu pełen pakiet obsługi poprzez:

  • doradztwo w doborze myjni i urządzeń towarzyszących,

  • kalkulację, analizę rentowności i finansowania,

  • pomoc w doborze lokalizacji,

  • stworzenie koncepcji myjni lub kompleksu mycia na wybranym terenie,

  • dostarczenie wszystkich danych niezbędnych do uzyskania warunków zabudowy,

  • pełną dokumentację, projekty i operaty niezbędne do uzyskania pozwolenia na budowę,

  • realizację inwestycji – montaż myjni,

  • stałą, kompleksową obsługę,

  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,

  • rozwój i rozbudowę.