16 lip 2019

Myjnie BKF dostępne są już na 23 rynkach Europy i Azji. Poznajcie naszą pierwszą myjnię bezdotykową w Austrii!

Wydawałoby się, że lipiec i sierpień to miesiące, w których pracuje się nieco wolniej. Nic bardziej mylnego, nie zwalniamy tempa i lecimy z kolejnym montażem:) Tym razem jedziemy do Austrii, na montaż czekają już:

  • technika myjąca Vertico w wersji mini
  • 2 pulpity sterujące w nowym designie.

Nowa myjnia w Ötztal Bahnhof

Jeśli będziecie kiedyś zwiedzać Tyrol to w miejscowości Ötztal Bahnhof napotkacie na myjnię bezdotykową BKF. Myjnia ta ma dość surowy design i nie wygląda jak standardowe myjnie BKF, do których przywykliście w Polsce. Wśród betonu znajdziecie jednak najnowsze rozwiązania ze Skarbimierzyc.

Wymiana techniki myjącej

Zaczęło się od tego, że właściciel myjni bezdotykowej produkcji Istobala, zgłosił się do nas z zapytaniem o możliwość wymiany techniki myjącej na nowoczesną. Wyzwaniem okazała się wielkość naszej dotychczasowej techniki myjącej i dostosowanie jej do wymagań nowego klienta. W wyniku kilkumiesięcznej współpracy,  powstała nowa wersja techniki myjącej Vertico w wersji mini:) Technika ta dedykowana jest myjniom 1-3 stanowiskowym. Jej główną zaletą jest to, że zajmuje dużo mniej miejsca na stelażu niż tradycyjna technika myjąca.

Nowe pulpity sterujące

Nowe pulpity, poza minimalistycznym designem, charakteryzują się lepszą użytecznością, porównując je do standardowych pulpitów. Mamy tutaj nowe, ustawione pionowo przyciski oraz przeniesione na bok urządzenia czytniki. Dzięki tym zabiegom zyskaliśmy na lepszej ergonomii produktu. Mamy nadzieję, że wpłynie to na poprawę doświadczeń klienta z naszą marką i ostatecznie zwiększy satysfakcję z usługi mycia.

Dynamiczny rozwój BKF

Rynek dynamicznie się zmienia, pojawiają się nowe wyzwania i możliwości. Chcemy być up-to-date i elastycznie podchodzić do wymagań naszego klienta. Takie podejście daje nam dużo satysfakcji z pracy. Kolejne wyzwania już przed nami:)