18 lis 2019

Każdy rynek jest inny. Każdy rządzi się swoimi prawami. Zapraszamy do przeczytania case study z wdrożenia pierwszej myjni produkcji BKF w Anglii.

Myjnie samoobsługowe w Anglii

Myjnie samoobsługowe na wyspach to w dalszym ciągu rzadkość. Największą popularnością cieszą się tutaj myjnie ręczne (stosunkowo niski koszt mycia, brak potrzeby zaangażowania kierowcy w mycie). Uruchamiając pierwszą myjnię samoobsługową, postanowiliśmy to zmienić i dać mieszkańcom Bridgend nową jakość mycia!

Specyfikacja nowej myjni

Wspólnie z inwestorem wybraliśmy specyfikację myjni, która uwzględnia wygodne płatności online i dodatkowe programy mycia takie jak: aktywna piana czy szczotka. Dostosowaliśmy wielkość myjni do możliwości lokalizacji, uwzględniając w tym potrzeby lokalnych mieszkańców. Dlatego poza 3 zadaszonymi wiatą stanowiskami mycia, pojawiło się także, dedykowane samochodom dostawczym, stanowisko zewnętrzne.

Cała technika myjni znajduje się w kontenerze, co jest bardzo wygodne ponieważ pomieszczenie to pełni funkcję dodatkowego zaplecza (np. na chemię). Najważniejsze elementy specyfikacji myjni to:

  • kontener,
  • technika Vertico (miedziana),
  • program mycia pianą,
  • program mycia szczotką,
  • czytniki do płatności elektronicznych,
  • falowniki (extra lifetime kit),
  • inteligentne podgrzewania posadzki (smart heating),
  • monitoring jakości wody osmotycznej.

Jeżeli chodzi o płatności jest to druga myjnia samoobsługowa w Anglii w pełni cashless.

Kolejka do myjni

Po otwarciu myjni samoobsługowej w Bridgend, ustawiła się kolejka aut. Każdy chciał dowiedzieć się jak przebiega mycie bezdotykowe i przetestować jakość mycia.

Pozytywne opinie w sieci

W dniu 25 października na profilu firmowym myjni, pojawiło się ponad 200 pozytywnych komentarzy i zdjęć. Inwestor zachęca mieszkańców Bridgend do regularnego korzystania z myjni,  poprzez takie promocje jak np.: 9 myć +1 gratis czy też program lojalnościowy, który niebawem zostanie uruchomiony.

Dynamiczny rozwój BKF

BKF obecny jest już na 24 rynkach Europy i Azji. Kolejne możliwości i wyzwania przed nami.

Jeśli jesteście zainteresowani budową myjni w UK,  prosimy o kontakt za naszym lokalnym przedstawicielem:

SMART CAR WASH LTD.
Tel. +447580802000
sales@smart-carwash.co.uk