Nowe odkurzacze

20 lis 2019

Każda nowoczesna myjnia samochodowa powinna być wyposażona w 2 stanowiskowy odkurzacz.

 W utrzymaniu wysokich standardów obsługi klienta na myjni, może pomóc Wam nowa linia odkurzaczy BKF.

Skąd wziął się pomysł na odkurzacze Basic?

Skąd? Od naszych klientów oczywiście. To ich opinie wpływają na nasze codzienne decyzje. Słyszeliśmy, że nasze odkurzacze wykraczają ponad standard rynkowy, a jednocześnie są za duże, za drogie.  Postanowiliśmy to zmienić. Nowa linia odkurzaczy spełnia najnowsze wymagania rynkowe.

Czym różnią się nowe odkurzacze od poprzednich?

Przede wszystkim różnią się gabarytem. Nowe odkurzacze są bardziej kompaktowe, czyli zajmują mniej miejsca.  Tutaj turbina połączona jest z separatorem. Także zamontowany w środku odkurzacza zbiornik uległ zmniejszeniu i ma pojemność 32 litrów. Istotną zmianą, o której warto przy tej okazji wspomnieć jest zasilanie. Nowe odkurzacze są jednofazowe co ułatwia ich podłączenie. 

Wszystkie produkty z nowej linii zbudowane są ze stali nierdzewnej i mogą być montowane bez potrzeby budowania dodatkowego zadaszenia.

Elastyczny wybór dostępnych opcji

Ważną cechą nowych produktów jest także możliwość elastycznego podejścia do wyboru dostępnych opcji. Od teraz nasi klienci sami mogą decydować czy chcą, aby ich odkurzacz:

  • Obsługiwał monety 1 nominału czy wielu? 
  • Obsługiwał karty lojalnościowe?
  • Posiadał wyświetlacz, wysięgniki, kompresor?
  • Był podłączony do zdalnego zarządzania w CM?

Nowe nazewnictwo

Dla ułatwienia zdecydowaliśmy się wprowadzić nowe nazewnictwo odkurzaczy. I tak:

Basic to odkurzacz w wersji podstawowej, dostępny w opcji jedno i dwu-stanowiskowej.

Basic Plus to odkurzacz wzbogacony o wyświetlacz, wysięgniki, obsługę monet wielu nominałów, obsługę kart lojalnościowych. Dostępny w opcji jedno i dwu-stanowiskowej.

Premium to najbogatsza i najbardziej niezawodna wersja odkurzacza w naszej ofercie. Jest to wersja jednocześnie najbardziej rekomendowana. Jednym słowem to odkurzacz, który ma wszystko.

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę produktową: 


ODKURZACZE