01 lip 2020

BKF SelfWash – Twoja nowa myjnia 

Wyposażone w technologię mycia chemią płynną,  BKF SelfWash to doskonała alternatywa dla Inwestorów, ceniących wysoką jakość w atrakcyjnej cenie. Zastosowana w nich innowacyjna technologia pozwala na osiągnięcie znakomitych efektów mycia nawet przy niższej temperaturze wody. W połączeniu z niezawodnymi kotłami dwu-funkcyjnymi ACV daje to wymierne korzyści w całym okresie eksploatacji. 

 

Komponenty globalnych marek

Jeśli chodzi o komponenty, to dokładnie tak samo jak we wszystkich naszych urządzeniach stosujemy podzespoły renomowanych marek . Tutaj nie ma kompromisów.

 

Szeroki wachlarz atrakcyjnych dodatków

Do myjni oferujemy szeroki wachlarz dodatków, które wpływają na atrakcyjność myjni i zwiększają osiągane przychody. Wybieraj swobodnie spośród dodatkowych programów mycia (m.in. aktywna piana, szczotka, oprysk felg). Korzystaj z najnowszych metod płatności (karta płatnicza, telefon, aplikacja BE LOYAL) i bądź na bieżąco z najnowszymi trendami.

Zalety stosowania chemii płynnej w myjniach bezdotykowych

  • Stosowanie skoncentrowanej chemii płynnej jest wygodniejsze niż proszku. Płyny można bowiem dozować z większych pojemników, w związku z czym rzadziej trzeba uzupełniać zbiornik.
  • Stosując płyn eliminujemy ewentualne kłopoty z rozpuszczaniem się proszku, co niestety zdarza się w przypadku słabej jakości tych środków. Sprawdź ofertę profesjonalnych środków chemicznych BKF.
  • Potrzebujesz wiedzieć więcej? Zobacz różnice pomiędzy chemią płynną, a proszkową, przeczytaj artykuł.

 


Zaprojektuj i wyceń swoją myjnię już dziś!

konfigurator myjni