15 wrz 2020

Myjnie wyposażone w dodatkowe programy mycia, takie jak Aktywna piana, cieszą się większym zainteresowaniem ze strony klientów.

 

Jakie są najważniejsze zadania programu Aktywna piana?

Podstawowym zadaniem programu Aktywna piana jest zmiękczenie uporczywego brudu, jaki znajduje się na karoserii auta. Mowa tutaj o uciążliwych zabrudzeniach drogowych, plamach (śladach) po owadach. Efektem dodatkowym są wrażenia, jakie odczuwamy po naniesieniu piany na auto (wizualne oraz zapachowe). To wszystko sprawia, że klienci wyjeżdżają z myjni zadowoleni.

 

Jak zbudowany jest program Aktywna piana i czy można dodać go do istniejącej już myjni?

Program składa się z systemu dozowania środka myjącego oraz wyposażenia stanowiska w specjalny pistolet do wytwarzania piany z pojemnikiem, dodatkowy wysięgnik oraz przycisk uruchamiający program na pulpicie sterującym. Przycisk na pulpicie może znajdować się w miejscu programu Oprysk wstępny lub tak jak na poniższym zdjęciu, na górze pulpitu.

 

Rozbudowa o nowy program mycia jest oczywiście możliwa. Konieczne w tym celu jest wcześniejsze złożenia zamówienia w Dziale Serwisu. Więcej o rozbudowach znajdziecie we wpisie tutaj.

 

Rodzaje pian w ofercie:

W ofercie produktowej BKF, znajdziecie pełną gamę profesjonalnych środków chemicznych do myjni bezdotykowych. Jeśli chodzi o pianę to szczególnie polecamy:

  • Blue Foam, Snow Foam, Funky Foam – wydajne środki myjące o neutralnym pH, które tworzą na karoserii auta efektowny gęsty puch, posiadają delikatny zapach oraz charakterystyczny kolor,
  • Turbo Plus –  wysoce skoncentrowany alkaliczny preparat myjący, tworzący efekt delikatnej piany.

 

Blue Foam – nowość w ofercie!

W ofercie naszego sklepu internetowego dostępny jest już nowy rodzaj piany Blue Foam. Warto kupić ją teraz z rabatem 55%!  Oferta obowiązuje do dnia 21.09. br. 

 

Regulamin promocji.