25 lut 2020

Co zrobić, aby Twoja myjnia była cały czas atrakcyjna?

Na atrakcyjność myjni składa się wiele elementów: lokalizacja, wyposażenie myjni, jakość stosowanej chemii oraz obsługa. Co zrobić, aby myjnia była w stanie zarobić jeszcze więcej? 

Wyposażenie myjni

Zarówno o lokalizacji jak i wyposażeniu myjni decyduje właściciel. Naszą rolą jest dostarczenie inwestorowi wiedzy na temat dostępnych możliwości rozwoju jego biznesu.  Na początek opowiemy Wam o rozbudowach, które ze względu na czas realizacji, zostały podzielone na szybkie i długie.

Rozbudowy szybkie – realizacja do 2 tygodni

Rozbudowa o czytniki obsługujące płatności kartą elektroniczną (płatności bezgotówkowe) tzw. czytniki PayPass. Jeśli chcecie zaoferować swoim klientom płatności kartą to najlepszym rozwiązaniem będzie zainstalowanie na każdym stanowisku mycia, czytnika obsługującego ten typ płatności. Dzięki temu pozyskacie klientów, którzy lubią płacić bezgotówkowo. Nasze urządzenia współpracują z systemami oferowanymi przez Polskie ePłatności, a gwarantem rozliczenia jest Bank BPH.

Rozbudowa o czytniki obsługujące płatności kartą lojalnościową BKF tzw. czytniki Comestero. Jeśli chcecie utrzymać relacje ze swoimi stałymi klientami to możecie zaproponować im zakup karty lojalnościowej. Karty te są wielorazowego użytku i można doładować je na dowolną kwotę. Karty kupuje się w rozmieniarce. Jako właściciel myjni możecie dodać do kart dodatkową premię za doładowanie od ustalonej kwoty w podziękowaniu klientom za regularne korzystanie z Waszej myjni. Możecie też ustawić premię za samo korzystanie z karty. Karta jest też świetnym pomysłem na prezent podarunkowy. Jeśli myjnia jest podłączona do systemu Carwash Manager, karta klienta może zostać podpięta pod system, a Wasz klient może otrzymywać faktury za mycie.  Dzięki takiemu rozwiązaniu będziecie w stanie zatrzymać na dłużej zadowolonych klientów. 

Rozbudowa o System Pomiaru Przepływu Wody to rozwiązanie, którego celem jest ochrona myjni przed niekontrolowanym wyciekiem wody. Ostatecznie zabezpiecza ono właściciela myjni przed koniecznością ponoszenia dodatkowych kosztów wynikających z takiego wycieku. W aktualnej wersji systemu, montujemy go w myjniach kontenerowych. W niedalekiej przyszłości, do oferty zostanie dodana opcja montażu także w myjniach modułowych.

Rozbudowa o System Inteligentnego Ogrzewania Posadzki (tzw. Smart Heating) to rozwiązanie dedykowane głównie dla lokalizacji o dużych wahaniach temperatur. System ten w sposób automatyczny dostosowuje temperaturę posadzki do temperatury otoczenia, oszczędzając nawet do 20% energii zużywanej do podgrzewania posadzek betonowych w tym okresie.

Rozbudowy długie – realizacja powyżej 2 tygodni

Rozbudowa o pianę to zdecydowanie nasz numer 1 jeśli chodzi o rozbudowy ostatnich miesięcy! Rozbudowa ta polega na zastąpieniu programu 1 Oprysk Wstępny, programem Aktywna Piana. Zdarza się, że na specjalnie życzenie klienta zostawiamy program Oprysk Wstępny i dodajemy niezależnie nowy program mycia. Zdecydowanie rekomendujemy pierwszą propozycję.

Rozbudowa o szczotkę, czyli inaczej mycie szczotką z aktywnym szamponem to dodatkowy program na myjni, który usuwa trudne zabrudzenia, które ciężko jest domyć pod wysokim ciśnieniem. Klienci często decydują się na tą rozbudowę w połączeniu z programem Aktywna Piana.

Rozbudowa o dodatkowe stanowisko mycia, wykonywana jest w sytuacji, w której właściciel myjni uznał, że jego myjnia jest w stanie obsłużyć większy ruch niż wstępnie założył. Rozbudowa to projekt który wymaga zaangażowania ze strony właściciela myjni, ponieważ jest on zobowiązany przygotować infrastrukturę pod nowe stanowisko.  Wszystkie sprawy formalne związane z uzyskaniem warunków zabudowy na rozbudowę, zrealizujecie w urzędzie miasta lub gminy, odpowiednim dla lokalizacji działki, na której planowana jest inwestycja.  Rozbudowy wykonywane są praktycznie przez cały rok. 

 

Rozbudowa o Inteligentny System Zasilania Myjni Wodą (tzw. HydroControl), czyli zespół urządzeń, których celem jest utrzymanie stałej wartości ciśnienia w instalacji zasilającej myjnię. HydroControl świetnie sprawdzi się w lokalizacjach, które cierpią na niskie ciśnienie wody z sieci wodociągowej. Jeżeli na myjni występują problemy ze zbyt niskim przepływem lub częstymi przerwami w dostawie wody to należy wówczas wybrać wersję z dodatkowym zbiornikiem (HydroControl Plus).

 

Zamówienia

W celu realizacji zamówień na rozbudowy, prosimy o kontakt z Działem Serwisu:

Poniedziałek – Piątek 8:00 – 16:00

tel. +48 91 8147 147 (aby połączyć się z Działem Serwisu, po uzyskaniu połączenia, należy wybrać: 2).

Zapytaj o możliwości rozbudowy Twojej myjni

Wypełnij formularz poniżej

Nie znaleziono żadnych pól.