28 cze 2024

Myjnia „w krzakach” po modernizacji zaczęła generować ponad 60 tys. obrotu.

Po modernizacji myjnia bezdotykowa odnotowała w marcu rekordowy miesięczny obrót 63 tysięcy zł. To aż 6-krotnie więcej niż w marcu roku ubiegłego! Dlaczego zarabiamy X więcej niż inni? Poznaj case study myjni z ul. Szczawiowej w Szczecinie.

Stan wyjściowy

Zlokalizowana przy ul. Szczawiowej w Szczecinie 4-stanowiskowa myjnia bezdotykowa “ledwo zipała”, generując obrót na poziomie około 10 tys. miesięcznie. Świetna lokalizacja w pobliżu jednego z największych osiedli miejskich w Szczecinie spowodowała, że postanowiliśmy w nią zainwestować i odnowić!

Potencjał rozwoju

Nasza strategia się sprawdza. Do wykupu i modernizacji wybieramy myjnie, które naszym zdaniem mają wyjątkową i sprawdzoną lokalizację. Tak też jest w tym przypadku. Myjnia znajduje się w bliskim sąsiedztwie dużego skupiska osiedlowego, co gwarantuje stały ruch odwiedzających. Myjnia obsługuje klientów przez cały dzień. Ruch zaczyna się od godz. 7:00 i trwa zwykle do godz. 22:00. Swój szczyt obłożenia myjnia osiąga w godz. 14:00 – 15:00. Na sukces nałożyły się również inne czynniki. O szczegółach tej inwestycji opowiada Piotr w poniższym materiale video – zachęcamy do obejrzenia:

Modernizacja myjni – szansą na lepszy biznes

Warto rozważyć modernizację myjni, jeśli Twoja już nie zarabia tyle co 2 czy 3 lata temu. Dlaczego warto zrobić wymianę myjni razem z nami? Nowoczesne myjnie bezdotykowe BKF charakteryzują się wysoką innowacyjnością i systemami wpływającymi na obniżanie kosztów prowadzenia biznesu. Dzięki automatyzacji zarządzania myjnią samochodową BKF przez Internet ograniczasz potrzebę stałej obecności personelu obsługującego myjnię do absolutnego minimum, co przekłada się na realne oszczędności czasu i kosztów obsługi myjni. Ponadto, zastosowane w naszych myjniach rozwiązania pozwalają na efektywne zarządzanie zużyciem wody i energii, co dodatkowo wpływa na obniżenie kosztów działalności.

Wymiana myjni starej na nową – na co zwrócić uwagę

Po pierwsze, przyjrzyj się swojej myjni i zastanów się, czy są na niej elementy, które można zostawić? Bardzo często w celu odświeżenia wyglądu myjni wykorzystuje się dotychczasową konstrukcję, a wymienia jedynie attykę, obudowy słupów oraz banery. Dokładnie tak zrobiliśmy w projekcie modernizacji myjni na Szczawiowej.

Po drugie, rozważ rozbudowę myjni o dodatkowe programy mycia, systemy płatności czy urządzenia typu odkurzacz z kompresorem. Nowe funkcjonalności na Twojej myjni zwiększą jej atrakcyjność, zachęcą klientów do częstych wizyt i będą sprzyjały budowaniu ich lojalności.

Na myjni przy ul. Szczawiowej w Szczecinie postawiliśmy na szybkie i wygodne płatności kartą bankową, dodatkowe programy mycia jak aktywna piana oraz dodatkowe stanowiska, na których wyposażeniu znajdują się profesjonalne odkurzacze. Uruchomiliśmy również wirtualny system lojalnościowy oparty o aplikację BeLoyal Plus. Dzięki tym prostym zabiegom myjnia ma wszystko to, co potrzebuje nasz klient.

Dodatkowym rozwiązaniem ułatwiającym płatności za mycie jest rozmieniarka pieniędzy. To proste w obsłudze, a zarazem skuteczne urządzenie pomaga klientom w sprawnym korzystaniu z usług myjni. Dzięki temu osoby przywiązane do gotówki nie muszą się oni martwić o to czy mają drobne w kieszeni czy też nie. Rozmieniarki naszej produkcji posiadają dodatkowe systemy zabezpieczające przed kradzieżą monet. Co więcej, rozmieniarki BKF są odporne na działanie impulsów elektromagnetycznych.

Po trzecie, dzięki podłączeniu myjni do Internetu myjnia jest widoczna w systemie Carwash Manager. Oznacza to, że myjnia dzięki licznie umieszczonym czujnikom nadzorującym jej pracę, informuje o np. braku monet w kasetce rozmieniarki (hopperze) czy niskim poziomie chemii w zbiorniku. Dodatkowo Carwash Manager ułatwia bieżące monitorowanie parametrów każdej Twojej myjni oraz jest nieocenioną pomocą przy analizie danych finansowych.

bezpłatna wycena

Ty też chcesz zarabiać na swojej myjni 2-5x więcej? Pomyśl o modernizacji!

Wymień swoją starą myjnię na nową i zacznij zarabiać tyle, ile chcesz. Pomożemy Ci w tym.

Co robimy?

  • Oferujemy pełne wsparcie na każdym etapie wymiany myjni: doradzamy i dzielimy się swoimi doświadczeniami z wymian, a mamy ich naprawdę sporo. W ostatnim czasie zmodernizowaliśmy kilkanaście myjni, w tym także 4 własne myjnie bezdotykowe w Szczecinie. Na bieżąco obsługujemy modernizacje naszych klientów, bez względu na markę i rok produkcji myjni. Posiadasz myjnię innego znanego producenta? Nie ma problemu, zgłoś się do nas, wypełniając prosty formularz. Pomożemy Ci zaplanować wymianę urządzeń na nowe.
  • Przygotowujemy analizę potrzeb: w tym celu nasz przedstawiciel spotyka się z Tobą na terenie przyszłej inwestycji, aby poznać lokalizację, jej mocne i słabe strony.
  • Dopasowujemy rozwiązania do Twoich potrzeb, także do istniejącego już biznesu: dobieramy wyposażenie myjni – co znaczy, że nie musisz znać się na kwestiach technicznych. Pomagamy w wyborze urządzeń, programów mycia, dodatkowych systemów i urządzeń. Aktywna piana, turboszczotka, mycie przy użyciu chemii płynnej, super wosk – nie wiesz co, wybrać? Pomożemy Ci to dopasować.
  • Dostarczamy wysokiej jakości urządzenia dedykowane dla myjni samochodowych: techniki myjni, myjnie samoobsługowe, myjnie portalowe szczotkowe oraz bezdotykowe, rozmieniarki, odkurzacze. Wszystko kupisz u nas w jednym miejscu.
  • Dostarczamy jedyne na rynku oprogramowanie, pomagające Ci zarządzać myjnią szybko i sprawnie, ułatwiające obsługę Twoich klientów, w tym wszystkie kwestie związane z fakturowaniem usług mycia.
  • Montujemy nową attykę: w naszej ofercie znajdziesz kilka różnych modeli wiat, które są atrakcyjne i przyciągają uwagę klientów. Sam zdecyduj, którą wybierasz, rozświetloną Lumi czy nowoczesną Nexo? Wszystkie informacje na temat oferowanych przez nas konstrukcji znajdziesz na stronie – konstrukcje myjni samochodowych.
  • Oferujemy wysokiej jakości chemię do myjni samochodowych, dzięki której zapewnisz swoim klientom znakomitą jakość usług mycia.

bezpłatna wycena