head-serwis

Modernizacje i rozbudowy

Modernizacje i rozbudowy

Elastyczna technologia stosowana w urządzeniach myjących BKF to szerokie możliwości rozbudowy myjni nawet w trakcie jej eksploatacji. W dowolnym, wygodnym dla siebie momencie możesz rozbudować myjnię o dodatkowe stanowisko, nowe programy mycia lub urządzenia dodatkowe, dzięki czemu Twoja myjnia zyska na atrakcyjności, a Ty będziesz zarabiać więcej. Możliwość dopasowania nowych dodatków do techniki myjącej to zwiększenie jej bezpieczeństwa oraz poprawa atrakcyjności, a co za tym idzie rentowności Twojej myjni.

Oferujemy również kompletną wymianę zużytej myjni dowolnego producenta na nowoczesną technikę myjącą BKF. Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać odpowiedni rodzaj myjni oraz dodatki, dopasujemy również nasze rozwiązanie do Twojej konfiguracji, żeby modernizacja odbyła się bezproblemowo, co pozwoli zminimalizować koszty związane z przestojem.

Oszczędzaj do 30% energii zimą

Oferujemy rozwiązania, które pozwolą Ci zaoszczędzić do 30% kosztów energii. Decydując się na Smart Heating, system inteligentnego sterowania ogrzewania posadzki, dbasz o koszty funkcjonowania biznesu także zimą. Smart Heating można zainstalować na każdej myjni produkcji BKF. Zapytaj nas o rozbudowę myjni o system, dzięki któremu zoptymalizujesz koszty ogrzewania.

staff-Adrian

Zastanawiasz się, co zrobić ze swoją myjnią?

Modernizacja, rozbudowa, wymiana techniki? A może wynajem działki? Skontaktuj się z nami, pomożemy Ci dopasować rozwiązanie.

Odśwież wygląd swojej myjni

Modernizacja myjni to nie tylko wymiana technologii mycia, ale również może objąć wymianę konstrukcji, co zwiększa atrakcyjność myjni, przyciąga uwagę kierowców i zaprasza do skorzystania z usługi mycia.

konstrukcje myjni
prod-technika

wymień starą technikę na nową Myślisz o wymianie techniki myjni?

Skontaktuj się z nami, pomożemy Ci dopasować rozwiązanie.