zbuduj-min (2)

Zbuduj myjnię z BKF

Myjnia na miarę Twojego biznesu Możliwości konfiguracji

W BKF projektujemy myjnie tak, aby w łatwy sposób można było wdrożyć do nich nowe rozwiązania. Dopasowujemy myjnię do Twoich potrzeb na każdym etapie. Technologia, która wyróżnia myjnie BKF, ciągle się rozwija - projektujemy myjnie, do których z łatwością można dodać nowe opcje - tak, żeby Nasze myjnie były wciąż atrakcyjne dla kierowców i konkurencyjne na rynku. Zaawansowane rozwiązania tj. zdalny dostęp do zarządzania myjnią, aplikacje: Beloyal, Carwash Manager. Wyprzedzają konkurencję ale przede wszystkim pozwalają Ci prowadzić biznes na zupełnie innym poziomie.

1 Technika myjąca
Technika myjni bezdotykowej – rozbudowy, modernizacje – bkfmyjnie.pl

Technika myjąca

W BKF korzystamy tylko z niezawodnych podzespołów rozwiązań, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.  Oferujemy zarówno myjnie oparte na sprawdzonym i wysoce efektywnym systemie mycia proszkiem (myjnie bezdotykowe BKF CarWash), jak i myjnie wyposażone w system mycia chemią płynną (myjnie bezdotykowe BKF SelfWash, myjnie portalowe). Techniki myjni BKF to zaawansowane technologicznie rozwiązanie, zbudowane z komponentów najwyższej jakości, które jesteśmy w stanie dopasować pod indywidualne potrzeby klienta.

 • myjnia bezdotykowa kontenerowa (technika na stelażu w kontenerze technicznym)
 • myjnia bezdotykowa modułowa (technika w module ze stali nierdzewnej)
 • myjnia automatyczna portalowa (szczotkowa)

 

myjnie samochodowe BKF
2 Konstrukcja
acc-konstrukcja-min

Konstrukcja

Wygląd myjni ma szczególne znaczenie, często wybór myjni przez kierowcę zależy od jej wyglądu. W procesie inwestycyjnym możesz wybrać rodzaj konstrukcji, dobrać dodatkowe elementy wizualne i podświetlenia wpływające na atrakcyjność Twojej myjni. Pomożemy Ci też zdecydować, czy warto zainwestować w stanowisko otwarte, ułatwiające mycie busów i samochodów dostawczych.

konstrukcje
3 Personalizacja wyglądu
acc-personalizacja-min

Personalizacja wyglądu

W BKF masz pełny wpływ na wygląd swojej przyszłej myjni. Oferujemy ogromny wybór identyfikacji wizualnej myjni – od umieszczenia logotypu Twojej firmy na attyce do całkowitej zmiany kolorystyki i szaty graficznej urządzeń oraz elementów konstrukcji. Wybór należy do Ciebie – możesz wykorzystać rozpoznawalność marki BKF lub stworzyć swój własny brand.

zobacz realizacje
4 Programy mycia
acc-szczotka-min

Programy mycia

Oprócz standardowych programów mycia oferujemy też dodatkowe opcje, które pozwolą zwiększyć konkurencyjność Twojej myjni oraz – w połączeniu z profesjonalną chemią BKF – zaskoczą Twoich Klientów końcowym efektem mycia.

Programy mycia
5 Nowoczesne systemy płatności
acc-nowoczesne-platnosci-min

Nowoczesne systemy płatności

Czy wiesz, że ponad 80% klientów uzależnia swoją wizytę na myjni od posiadania „drobniaków” w portfelu? Znacząca większość kierowców deklaruje częstsze, uzasadnione korzystanie z myjni, kiedy możliwe jest dokonywanie płatności bezgotówkowych. Za najwygodniejszą formę wskazuje się kartę zbliżeniową Visa lub Mastercard oraz aplikację w telefonie i nasze dedykowane rozwiązanie Be Loyal. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników myjni wprowadziliśmy nowoczesne systemy płatności. Oferujemy czytniki kart paypass oraz możliwość płacenia za mycie poprzez aplikację w telefonie, dzięki czemu możesz zdobyć nowych klientów.

Be Loyal
6 Urządzenia dodatkowe
Profesjonalne odkurzacze do myjni samochodowych – bkfmyjnie.pl

Urządzenia dodatkowe

Urządzenia dodatkowe od BKF stanowią znakomite uzupełnienie myjni bezdotykowej. Stwórz kompleksowe centrum czystości dla pojazdów, które zadowoli kierowców.

 • Rozmieniarka banknotów
  Urządzenie, które stało się standardem na myjni, ułatwiając korzystanie z myjni. Dlatego rozmieniarka BKF to jedno z najważniejszych urządzeń dodatkowych do myjni, które znacząco wpływa na zwiększenie zysków.
 • Odkurzacze
  Większość klientów oczekuje, że na myjni dostępny będzie również odkurzacz, umożliwiający wyczyszczenie wnętrza świeżo umytego pojazdu. Doskonałym uzupełnieniem do odkurzacza jest wykonana ze stali nierdzewnej trzepaczka do dywaników.
 • DPS 
  Dystrybutor płynu do spryskiwaczy to urządzenie dodatkowe, uzupełniające ofertę takich biznesów jak: myjnie samochodowe, stacje benzynowe czy stacje wulkanizacji pojazdów
sprawdź inne dodatki
7 Dodatki do myjni
acc-dodatki-min

Dodatki do myjni

W BKF oferujemy dodatki do myjni, które ułatwiają obniżenie kosztów prowadzenia biznesu. Dzięki nim inwestycja w myjnię szybciej się zwróci. Do wyboru jest szereg unikalnych rozwiązań obniżających koszty utrzymania obiektu oraz wykluczających przestoje myjni, wynikające z sytuacji losowych. Proponujemy m.in.: pakiet zimowy, piec kondensacyjny, inteligentne ogrzewanie posadzki, regulację układu wysokiego ciśnienia i wiele innych innowacyjnych rozwiązań.

Zobacz dodatki do myjni
8 Program lojalnościowy
Aplikacje do zarządzania myjnią samochodową – bkfmyjnie.pl

Program lojalnościowy

Chcesz oferować swoim klientom program lojalnościowy? W BKF mamy gotowy projekt dla Ciebie. Oferujemy zarówno klasyczne karty lojalnościowe jak i aplikację BE LOYAL na smartfona. Zyskasz stałych klientów przy użyciu naszego programu lojalnościowego. 

Aplikacja pomaga w obsłudze klientów indywidualnych i flotowych! Największą niezagospodarowaną grupę kierowców stanowią posiadacze samochodów firmowych, którym zależy przede wszystkim na wygodnym i szybkim uzyskaniu faktury. Wykorzystaj to, wzbogacając swoją myjnię o system lojalnościowy BE LOYAL.

więcej o BE LOYAL
9 Zdalne zarządzanie myjnią
acc-cm-min

Zdalne zarządzanie myjnią

Zarządzanie myjnią i reagowanie na różnego rodzaju awarie nie było jeszcze tak łatwe. Za pośrednictwem smartfona czy laptopa, z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie, uzyskasz niezbędne informacje o Twojej myjni. Dowiesz się, ile zarobiła Twoja myjnia bezdotykowa, sprawdzisz poprawność działania najważniejszych elementów technicznych. Łatwo, wygodnie i szybko, kiedy tylko będziesz tego potrzebować. BKF Carwash Manager to nowoczesne rozwiązanie, które przyniesie Ci szereg korzyści biznesowych.

więcej o Carwash Manager

Programy mycia

Wszystkie myjnie bezdotykowe naszej produkcji standardowo wyposażone są w cztery podstawowe programy mycia - mycie zasadnicze, spłukiwanie, konserwacja polimerem i nabłyszczanie. Oddajemy Ci również do dyspozycji szereg programów dodatkowych, dzięki którym spełnisz oczekiwania swoich Klientów oraz wyprzedzisz konkurencję. Nasi konsultanci pomogą Ci stworzyć optymalny program pielęgnacji samochodów.

więcej o programach mycia

thumb-programy-mycia
ico-gray-program-00-foam

Aktywna piana

Program mycia, który staje się standardem. Kolorowa, efektowna piana pomaga zmyć uporczywy brud i... przyciąga klientów.

ico-gray-program-01

Oprysk wstępny

Wstępny program, pomagający przygotować samochód do mycia zasadniczego.

ico-gray-program-00-brush

Mycie szczotką

Dodatkowy program do doczyszczania karoserii, dla klientów ceniących najwyższą jakość mycia.

ico-gray-program-00-brush

Mycie turboszczotką

Wersja wysokociśnieniowa mycia szczotką. Wytwarza dodatkowo gęstą pianę.

ico-gray-program-00-wheels

Oprysk felg

Dodatkowy program wstępny do doczyszczania felg. Pomaga usuwać naloty z klocków hamulcowych, przywraca świeży wygląd.

Konstrukcje

Konstrukcja myjni to pierwsze co widzi jadący ulicą kierowca. Konstrukcja pełni nie tylko funkcję ochronną (osłania urządzenia na myjni), ale również reklamową.

konstrukcje
back-konstrukcje-min

bezpłatna wycena myjni + Poradnik Inwestora Skonfiguruj i wyceń swoja myjnię

 • ico-gray-stoper

  Szybka odpowiedź

 • ico-gray-handshake

  Bez pośredników

 • BKF Mainpage Icons GRAY-19

  Wycena bez zobowiązań

 • raporty

  Oferta dopasowana do potrzeb

sun moon
konstruktor+poradnik