head-techniki

Dodatki do myjni

Urządzenia do sprzątania wnętrz pojazdów.

odkurzacze

Wielofunkcyjne urządzenia do rozmieniania pieniędzy, sprzedaży i doładowywania kart lojalnościowych itp.

rozmieniarki

Urządzenie do samodzielnego uzupełniania płynu do spryskiwaczy.

dystrybutor

Pełna gama dedykowanych środków chemicznych do myjni bezdotykowych oraz portalowych.

chemia do myjni

opcje dodatkowe do myjni Ty decydujesz, co Cię interesuje

Bogaty wachlarz rozwiązań wchodzących w skład naszych myjni, jaki i rozwiązań dodatkowych pozwoli Ci skomponować myjnie pokrywającą się z potrzebami otoczenia, w jakim zostanie postawiona. Do Twojej dyspozycji oddajemy bazę rozwiązań, które gwarantują większe zarobki, bardzo wysoki poziom zabezpieczenia myjni oraz wygodę poprzez zdalne zarządzanie parametrami technicznymi.

Optymalizacja kosztów Systemy obniżające koszty prowadzenia biznesu

Warto zadbać o to, aby koszt zakupu Twojej myjni samochodowej zwrócił się tak szybko, jak to możliwe. Klienci BKF mają do wyboru szereg unikalnych rozwiązań obniżających koszty utrzymania myjni w trakcie jej funkcjonowania. Wykluczających przestoje myjni, wynikające z sytuacji, których przewidzieć się nie da, np. niespotykane warunki atmosferyczne.

 • thick icon

  Piec kondensacyjny

  Instalując piec kondensacyjny zminimalizujesz zużycie energii i gazu na swojej myjni, oszczędzając do 15% ponoszonych na ten cel kosztów.

 • thick icon

  Inteligentne ogrzewanie posadzki

  Automatyczne dostosowywanie temperatury ogrzewania posadzki w okresie zimowym (bez potrzeby ingerencji właściciela myjni), pozwoli Ci zaoszczędzić nawet do 30% paliwa na ogrzewanie posadzki.

 • thick icon

  Regulacja układu wysokiego ciśnienia

  Możliwość samodzielnego ustawiania oczekiwanego ciśnienia dla każdego z programu z osobna. Zyska na tym cały układ hydrauliczny Twojej myjni. Korzyść dla Ciebie to mniejsze koszty serwisowe, oszczędność wody oraz prądu.

staff-Radomir

Pakiet zimowy

Zabezpiecz myjnię dzięki dedykowanym systemom pakietu zimowego, umożliwiającym pracę myjni nawet w ekstremalnych warunkach atmosferycznych.

 • Hot Wires: zabezpieczenie przewodów wysokiego ciśnienia przed zamarznięciem. Dedykowane do myjni w lokalizacjach o niskich temperaturach zimowych.
 • Hot Circulation: instalacja cyrkulacji rozbudowana o system dopuszczania gorącej wody do obiegu. Zabezpiecza system cyrkulacji przed zamarznięciem. Dedykowany do myjni w lokalizacjach o niskich temperaturach zimowych.
 • Smart Heating: system automatycznego sterowania ogrzewaniem posadzki, dostosowujący temperaturę grzania do warunków atmosferycznych.

back-full-zima

Dodatkowe programy mycia

Zapewnij swoim klientom najwyższą jakość mycia, rozbuduj swoją myjnię o dodatkowe programy mycia.

dodatkowe programy mycia
back-full-programy

Pełen wachlarz płatności

Nasze produkty dostosowane są do potrzeb rynkowych, dzięki czemu możesz zaoferować swoim Klientom pełen wachlarz nowoczesnych płatności. Instalując czytniki PayPass do obsługi tych kart, dasz swoim Klientom to, czego potrzebują. A jeśli dodatkowo zainstalujesz na swojej myjni system lojalnościowy BE LOYAL, dotrzesz do nowej grupy odbiorców.

 • ico-red-paypass

  Czytniki kart płatniczych

 • ico-red-carwash-manager

  Płatności telefonem (wirtualny portfel)

 • ico-red-gotowka

  Czytniki banknotów

 • ico-red-beloyal

  System lojalnościowy BE LOYAL

Zabezpieczenia podzespołów

W BKF przywiązujemy ogromną wagę do niezawodności naszych urządzeń. Oprócz szeregu standardowych zabezpieczeń, które otrzymujesz z każdą naszą myjnią, przygotowaliśmy zestaw dodatkowych systemów, które zapewnią jeszcze bardziej bezawaryjną pracę myjni, zwiększając Twoje zyski.

foto-cat340d

Kontrola układu wysokiego ciśnienia

System umożliwiający wykrywanie nieprawidłowości w pracy pomp wysokociśnieniowych i uruchomienie procedur awaryjnych.

Pomiar poziomu w zbiorniku wody z proszkiem

Zabezpiecza pompy wysokociśnieniowe przed tzw. “suchobiegiem” i umożliwia automatyczne uzupełnianie wody. Integracja z oprogramowaniem BKF umożliwia wygenerowanie alarmu o braku wody oraz automatyczne wyłączenie urządzenia.

Diagnostyka kotła

System zaawansowanej diagnostyki kotła. W połączeniu z oprogramowaniem BKF możliwe jest wygenerowanie alarmu w przypadku dysfunkcji kotła.

Inteligentne Przełączanie Programów

System automatycznego przełączania programów mycia w przypadku wykrycia problemu z gorącą wodą lub brakiem wody w zbiorniku wody z proszkiem. Zabezpiecza pompy przed tzw. “suchobiegiem” oraz zapewnia ciągłość pracy stanowiska mycia.

kontakt-call-center

Potrzebujesz pomocy w doborze dodatków do myjni? Skontaktuj się z nami