27 mar 2024

Zapraszamy Was na Międzynarodowe Targi Stacja Paliw 2024 w Warszawie!

Witajcie, drodzy entuzjaści branży motoryzacyjnej! Z ogromną przyjemnością zapraszamy Was na jedno z najważniejszych wydarzeń w tym roku – Międzynarodowe Targi Stacja Paliw, które odbędą się w dniach 8-10 maja na przestronnej hali Expo w Warszawie. To wyjątkowa okazja, aby zobaczyć najnowsze trendy, technologie i rozwiązania dedykowane stacjom paliw oraz przedstawicielom innych branż, zainteresowanym otwarciem myjni samochodowej.

Nasze stoisko nr C5 – to tutaj będziemy na Was czekać! Znajdziecie nas w sercu targowej hali, gotowych do rozmów, prezentacji i dzielenia się naszą wiedzą i doświadczeniem w obszarze myjni samochodowych. 

 

Coś specjalnego dla Was – myjnia portalowa💦

Tegoroczne targi będą dla nas wyjątkowe nie tylko ze względu na możliwość spotkania z Wami, ale również prezentację naszej myjni portalowej. To innowacyjne rozwiązanie, które łączy w sobie efektywność, ekonomię i ekologię, jest odpowiedzią na aktualne potrzeby i wymagania rynku oraz oczekiwania użytkowników. Przygotowaliśmy dla Was pokaz możliwości tej myjni, a także dedykowane do niej rozwiązania, które z pewnością zrewolucjonizują rynek myjni w Polsce.

 

Dlaczego warto nas odwiedzić?

Osobiste spotkania ze specjalistami: Targi to idealna okazja do bezpośrednich rozmów. Chcemy Was poznać, dowiedzieć się więcej o Waszych potrzebach i oczekiwaniach. Wasze opinie są dla nas nieocenione i stanowią inspirację do dalszego rozwoju.

Prezentacja nowości: Będziecie mieli okazję zobaczyć w akcji naszą myjnię portalową oraz poznać dedykowane do niej innowacyjne rozwiązania.

Wiedza i doświadczenie: Nasi eksperci podzielą się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie technologii myjni samochodowych. To doskonała okazja do zdobycia cennych informacji i porad.

Więcej informacji

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej myjni samochodowych, gdzie znajdziecie więcej informacji na temat naszych produktów. To także miejsce, w którym regularnie dzielimy się naszą wiedzą na temat dostępnych rozwiązań.

Międzynarodowe Targi Stacja Paliw to wydarzenie, którego nie można przegapić. To nie tylko okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami i technologiami, ale także miejsce spotkań, wymiany doświadczeń i nawiązywania nowych, wartościowych kontaktów biznesowych. Niezależnie od tego, czy jesteście właścicielami stacji paliw, myjni samochodowych, czy po prostu pasjonatami motoryzacji – będzie nam niezmiernie miło Was gościć.

Do zobaczenia na stoisku nr C5! 💦

 

Rejestracja online

Zachęcam Was do wcześniejszej rejestracji online. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza, który znajduje się na stronie organizatora.