24 kw. 2018

Wybieracie się na prestiżowe targi Uniti Expo, które odbędą się w Stuttgarcie między 15 a 17 maja?

Jeśli tak, zapraszamy was do siebie! Nasze stoisko (B70) znajdziecie się w sektorze Car Wash & Car Care, na hali nr 3.

Uniti Expo to największa impreza w Europie Zachodniej

Na targach Uniti Expo wystawiają się producenci, dystrybutorzy, sprzedawcy i operatorzy z sektora paliw płynnych. Wszystko dzieje się na ogromnej powierzchni 40 tys. m kw. Targi to także doskonałe miejsce dyskusji i wymiany doświadczeń. Podczas Unit Expo najlepsi eksperci branżowi opowiedzą o aktualnym stanie rynku, omówią najciekawsze trendy, pokuszą się także o prognozy na przyszłość.

Na imprezie nie zabraknie także przedstawicieli firm, których produkty i rozwiązania uzupełniają ofertę stacji paliw. Chodzi m.in. o kwestie logistyczne, płatności, środki do pielęgnacji aut i myjnie samochodowe.

Oczekujemy kilku delegacji z całego świata, w skład których wchodzą przedstawiciele firm naftowych i operatorów myjni oraz sprzedawców paliw – zachęca Bruno Boroewitsch, CEO com-a-tec i współorganizator targów Unit Expo.

Porozmawiaj z nami o nowościach! Częstujemy kawą i …

Dzięki temu, że nasz zespół ciągle pracuje nad ulepszaniem produktów, osoby odwiedzające stoisko BKF będą mogły zapoznać się z nowościami! Jakimi? Chodzi o:

  • rozmieniarkę dotykową,
  • BE LOYAL – spersonalizowany program lojalnościowy, obsługiwany za pomocą smartfonowej aplikacji i karty, dzięki któremu klient realizuje płatności bezgotówkowe,
  • nowe funkcjonalności w Carwash Manger (szybsze i bardziej wydajne zdalne zarządzanie myjnią).

Oczywiście na naszym stoisku zaprezentujemy znane i uznane rozwiązania związane z myjniami. Każdy będzie mógł zobaczyć jak zbudowane są ich poszczególne moduły, jak działają systemy mycia, odkurzacz, czy pulpit do obsługi myjni. Czekamy na was od 15 do 17 maja, z pyszną kawą i polskimi specjałami. Nasze stoisko (B70) znajdziecie się w sektorze Car Wash & Car Care, na hali nr 3.

Do zobaczenia!