04 kw. 2023

Spotkajmy się na targach w Warszawie

Z przyjemnością zapraszamy Was na największe w Polsce wydarzenie branżowe –  Międzynarodowe Targi STACJA PALIW 2023. To już 28 edycja targów.

 

Jaki jest termin targów?

Targi branżowe odbędą się w dniach 17 – 19 maja 2023 roku w Warszawie. Miejscem spotkań branży jest hala EXPO XXI, mieszcząca się przy ul. Ignacego Prądzyńskiego 12/14. Nasze stoisko C5 znajdziesz w samym centrum hali targowej EXPO. 

 

Dla kogo są targi?

Targi to wyjątkowa okazja do zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami w branży, pozyskania nowych kontaktów biznesowych oraz nawiązania partnerskich relacji.

Nasza firma będzie tam obecna, prezentując swoje najnowsze osiągnięcia i innowacje, a także oferując interesujące warunki współpracy. Dlatego serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska oraz do uczestnictwa w targach. Będzie nam niezmiernie miło mieć okazję spotkać się z Wami osobiście i porozmawiać o naszych produktach, ofertach oraz możliwościach współpracy.

Targi dedykowane są wszystkim, którzy chcieliby poznać przedstawicieli naszej firmy oraz nasze produkty. Na targach będzie można zobaczyć na żywo nasze nowości takie jak automatyczna myjnia portalowa, technika myjni bezdotykowej Vertico oraz poznać sprawdzone dla właścicieli myjni rozwiązania.

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat automatycznych myjni samochodowych, zdalnego zarządzania myjnią z Carwash Manager oraz zobaczyć jakie korzyści daje aplikacja do płacenia za mycie BE LOYAL? Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska.

 

Jaki jest harmonogram targów?

Organizator zaplanował otwarcie targów o godz. 10:00 w dniu 17 maja br. i zakończenie o godz. 14:00 w dniu 19 maja. Szczegółowy program targów znajdziesz na stronie internetowej organizatora.

 

Z kim będę mógł spotkać się na targach?

Na naszym stoisku spotkasz osoby, które mają największą wiedzę na temat myjni samochodowych: portalowych, bezdotykowych oraz dedykowanych do myjni rozwiązań. Nie musisz wcześniej zapowiadać swojej obecności, będziemy dla Ciebie dostępni przez cały czas trwania targów. Aby wejść na teren targów, zarejestruj się online.

 

Jak zarejestrować się na targi?

Jeśli chcesz odwiedzić nasze stoisko, zarejestruj się wcześniej online na stronie internetowej organizatora. Zarejestruj się online.

 

ZAPRASZAMY!