21 maj 2024

Zapraszamy na relację z targów

Maj to dla nas wyjątkowy miesiąc w roku, obfitujący w ważne imprezy branżowe, w których mieliśmy przyjemność brać udział. W tym roku były to:

  • Międzynarodowe Targi Stacji Paliw, które odbyły się w dniach 8-10 maja w Warszawie, organizowane przez Polską Izbę Paliw Płynnych w Warszawie,
  • Międzynarodowe Targi UNITY Expo, które odbyły się w dniach 14-16 maja w Stuttgarcie.

6 dni owocnych spotkań

Za nami niezwykle udany czas, który dostarczył nam wielu pozytywnych wrażeń i wymian doświadczeń. Obie imprezy targowe mają dla nas wyjątkowe znaczenie i są ważnym punktem w naszym kalendarzu, serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili w tym czasie nasze stoiska.

Pierwsza na rynku polska myjnia portalowa

Podczas targów przedstawiliśmy najnowszy model myjni portalowej BKF, w całości zaprojektowanej i wyprodukowanej w Polsce. To pierwsze tego typu rozwiązanie na rynku polskim, które od kilku lat z sukcesem wzbogaca naszą ofertę. Jesteśmy dumni, że nasze innowacyjne rozwiązanie, skonstruowane przez specjalistów BKF, spotkało się z tak entuzjastycznym przyjęciem odwiedzających nasze stoiska.

 

Zaprezentowaliśmy również pulpit sterujący, stanowiący uzupełnienie oferty myjni portalowych. Jak większość naszych produktów, został w całości wykonany ze stali nierdzewnej. Duży, dotykowy wyświetlacz, w połączeniu z nowoczesnymi formami płatności, to gwarantowana wygoda obsługi myjni.

Nowoczesne myjnie bezdotykowe

Wszystkie zaprezentowane w trakcie targów urządzenia, powstały w naszej linii produkcyjnej w Skarbimierzycach k. Szczecina. Od lat nasze myjnie wyróżniają się one wysoką dbałością o szczegóły, bezkompromisową jakością, ale również innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi. To wszystko sprawia, że tworzone przez nas myjnie i produkty uzupełniające do myjni są wydajne, ekonomiczne i przyjazne w serwisowaniu oraz bieżącej obsłudze.

Niezmiennie dużym zainteresowaniem cieszyła się technika myjni bezdotykowej – tym razem w wersji 4-stanowiskowej Vertico 2, z możliwością rozbudowy do 6 stanowisk. Konstrukcja Vertico  2 jest w pełni wykonana ze stali nierdzewnej, a wszystkie komponenty pochodzą od producentów o światowej renomie. Vertico 2 to świetne rozwiązanie dla średnich i dużych myjni z dedykowanym pomieszczeniem technicznym. Rekomendowane jest również do wymian technik w starych myjniach, których ze względu na przestarzałą technologię i oprogramowanie nie można modernizować.
Inwestorów zainteresowanych wymianą technik zapraszamy do kontaktu przez formularz na stronie.

Wśród prezentowanych rozwiązań nie mogło zabraknąć pulpitu sterującego do myjni bezdotykowej, w wersji Premium v2. Wykonany z stali nierdzewnej i poliwęglanu, wyposażony w odporne na uszkodzenia przyciski piezoelektryczne oraz wyświetlacz LCD, charakteryzuje się wysoką elegancją oraz wytrzymałością. Pulpit można łatwo dostosować do potrzeb Inwestora dzięki licznym możliwościom rozbudowy.

Liczba osób, które w czasie targów odwiedziły nasze stoisko i poświęciły czas na zapoznanie się z zaletami naszych produktów bardzo pozytywnie nas zaskoczyła. Wasza obecność oraz zainteresowanie naszymi rozwiązaniami były dla nas niezwykle cenne. Wszelkie uwagi i pytania to nas ogromne wsparcie i motywacja do dalszego rozwoju.

Na zakończenie zapraszamy do obejrzenia podsumowania w formie video:

Dziękujemy i do zobaczenia na następnych imprezach!