15 lut 2019

Jak wynika ze statystyk płatności na myjniach BKF w 2018 roku nastąpił gwałtowny wzrost popularności BE LOYAL.

BE LOYAL jest aktualnie trzecim najchętniej wybieranym sposobem płatności na myjni przez klientów. Ponadto z naszej analizy wynika, że BE LOYAL jest najchętniej wybierany przez nowych klientów myjni oraz tych powracających, którym zależy na otrzymaniu faktury VAT za mycie.

Czym są Przelewy24?

Przelewy24 to najbardziej znany i ceniony w Polsce system płatności internetowych, który od lat cieszy się dużą sympatią wśród korzystających. Daje bowiem możliwość wykonania szybkich i bezpiecznych płatności z bankowego konta internetowego klienta. Przelewy24 to gwarancja szybkiej obsługi i bezpieczeństwa. Aby sprostać wymaganiom najbardziej wymagających klientów, firma kładzie ogromny nacisk na dostarczanie najwyższej jakości aplikacji i profesjonalnych usług. Oprócz BKF zaufali im m.in. BLIK, Google Pay, tysiące platform sklepowych oraz wiele szanowanych banków (w tym Credit Agricole, mBank, ING i wiele innych). Transakcje są realizowane 24h, przez 7 dni w tygodniu.

Dlaczego klienci wybierają Przelewy24?

To szybkie, wygodne i bezpieczne płatności. Większość kierowców już nie raz miała okazję korzystać z tej formy płatności przy okazji wielu internetowych transakcji. Dzięki temu doświadczeniu każdy z nas darzy Przelewy24 pełnym zaufaniem.

Jak wprowadzić na myjnię płatność Przelewy24?

Wystarczy podłączyć myjnię do aplikacji BE LOYAL. Dlaczego warto to zrobić? Zobaczcie nasz film.

play icon

Czy warto dodać opcję Przelewy24 do myjni?

Odpowiedź jest prosta – TAK. Po 2 miesiącach po wprowadzeniu na myjniach BKF aplikacji BE LOYAL, płatności Przelewy24 (Płatności PayPro) stanowiły już połowę wszystkich transakcji. Dzięki Przelewy24 będziesz miał okazję pozyskać nową grupę klientów – osób młodych, stawiających na nowoczesne rozwiązania.


Więcej o aplikacji BE LOYAL:

BE LOYAL