Świąteczna edycja proszku

10 gru 2020

Święta dla większości z nas kojarzą się z zapachami. Jedni lubią korzenny zapach pierników, inni zapach choinki. Wielu z nas lubi także zapach pomarańczy.

A gdyby tak myjnia pachniała pomarańczą?

W tym roku postanowiliśmy zaskoczyć Was świąteczną edycją proszku do mycia bezdotykowego o zapachu pomarańczy.

Myjnia pachnąca pomarańczą, może przyciągnąć uwagę Twoich aktualnych klientów oraz przyciągnąć nowych. Dodatkowe walory zapachowe na myjni mają szansę stać się Twoją przewagą konkurencyjną nad innymi myjniami, które znajdują się w Twojej okolicy. Wykorzystaj dobrze sytuację i zamów limitowaną edycję naszego proszku. Teraz w promocji 25kg proszku kosztuje 149,20 zł netto (183,52 zł brutto)!

 

Zalety proszku

Proszek Powder Orange FF to bezfosforanowy proszek myjący, stosowany do mycia samochodów pod wysokim ciśnieniem na myjniach bezdotykowych.

Proszek używany jest na programie mycie zasadnicze. Środek bardzo dobrze rozpuszcza się w wodzie przy jednoczesnym zachowaniu doskonałego efektu pienienia i mycia!  Wszystko to zasługa ulepszonej technologii produkcji proszku, którą udoskonalił producent nowej linii chemii BKF. W efekcie mycie auta pod wysokim ciśnieniem na myjni bezdotykowej w połączeniu z wysokiej klasy środkiem chemicznym, spełnia oczekiwania klienta końcowego. A wiemy, że zadowolony klient to powracający klient.  Dodatkową wartością środka jest wysoka wydajność. Opakowanie proszku wystarczy na ponad 30h mycia!