25 wrz 2018

Już 26 września rozpoczną się tegoroczne, dwudniowe Targi Paliwowe Stacja i Biznes Przyszłości. Wydarzenie to odbędzie się na Hali Stulecia we Wrocławiu oraz w Miasteczku Myjni, zlokalizowanym na placu Iglicy.

Dlaczego warto przyjechać na targi?

Targi Stacja i Biznes przyszłości we Wrocławiu to jedno z największych wydarzeń w tej części Europy,  na którym wystawiają się producenci, dystrybutorzy, sprzedawcy i operatorzy z sektora paliw płynnych. Na imprezie nie zabraknie także przedstawicieli firm, których produkty i rozwiązania uzupełniają ofertę stacji paliw. Jak co roku nie zabraknie na nich także producentów myjni samochodowych. W ciągu 2 dni targowych, będzie można liczyć na spotkanie z najbardziej liczącymi się w tej branży.
Targi branżowe to doskonałe miejsce do dyskusji i wymiany doświadczeń. Każdy kto zdecyduje się przybyć do Wrocławia, na pewno tego nie pożałuje. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych otwarciem myjni oraz tych, którzy taką myjnię już posiadają, a chcieliby się z Nami i spotkać i porozmawiać.

Dlaczego warto?  Sprawdź co możesz zyskać.

W programie targów, przygotowanym przez organizatora, każdy znajdzie coś dla siebie. Na pierwszy plan wysuwa się Business Speed Dating Wrocław 2018. Jest to specjalne wydarzenie towarzyszące targom,  skierowane do kupujących i sprzedających produkty, usługi i rozwiązania dla stacji paliw. Założeniem wydarzenia jest zebranie i skojarzenie w jednym miejscu i czasie konkretnych osób reprezentujących różne segmenty detalicznego rynku paliwowego, zainteresowanych nawiązaniem kontaktów handlowych. Pozwala to optymalnie wykorzystać czas i pieniądze do zainicjowania współpracy.

Biorąc udział w Business Speed Dating będzie można zyskać znacznie więcej niż kilkanaście nowych wizytówek. Spotkania biznesowe to przede wszystkim:

 • Oszczędność czasu – jedna wizyta, w jednym miejscu, podczas jednego wydarzenia, zamiast szeregu podróży służbowych do różnych rozmówców.
 • Budowanie pozytywnego wizerunku marki – to bardzo dobry moment na zaistnienie w świadomości potencjalnych klientów i wzmocnienie pozycji marki w ich oczach.
 • Nowe kontakty – od każdego z kontrahentów otrzymasz wizytówkę z numerem telefonu oraz adresem e-mail. Nowe kontakty mogą okazać się strzałem w dziesiątkę w niedalekiej przyszłości.

Skorzystaj z darmowych prezentacji i szkoleń. Dzięki nim poznasz najnowsze trendy i sposoby na optymalizację swojego biznesu.

Jeśli planujesz inwestycję w myjnię samochodową to koniecznie spotkaj się z przedstawicielami tej branży. Na targach będziesz mógł porozmawiać ze specjalistami z różnych dziedzin: handlowcami, technologami, programistami czy marketerami. Bardzo często w wydarzeniach tych biorą udział sami właściciele firm oraz osoby z kadry zarządzającej. Od nich pozyskasz wiedzę związaną z prowadzeniem biznesu. Dowiesz się jak zadbać o szybki zwrot z inwestycji, w jakie dodatkowe rozwiązania warto zainwestować na samym początku prowadzenia biznesu.

Koniecznie spotkaj się z pracownikami BKF. Gdzie nas znajdziesz?

Od blisko 30 lat inwestujemy w przyszłość naszych Klientów i swoją, projektując najlepsze rozwiązania myjące oraz systemy dodatkowe, potwierdzające ich niezawodność w oczach właścicieli myjni i ich Klientów. Projektujemy, a nie składamy. Kreujemy trendy, a nie podążamy za innymi.

Dlatego jeśli zdecydujesz się odwiedzić nasze stoisko, z przyjemnością opowiemy Ci o korzyściach współpracy z BKF,  przewagach konkurencyjnych oraz nowościach, które przygotowaliśmy na rok 2019. Przez cały czas trwania targów będziemy dostępni na stoisku B8 na Placu Iglicy, gdzie zlokalizowana jest nasza myjnia.

U nas się dowiesz:

 • Dlaczego myjnia to dobry biznes? Od czego zacząć? Jak wybrać producenta?
 • W jakie dodatki warto zainwestować od razu przy otwieraniu myjni i dlaczego?
 • Dlaczego warto mieć internet na myjni? Jak wygląda zdalne zarządzanie i monitorowanie myjni z telefonu.
 • Dlaczego Polacy coraz częściej płacą telefonem?

Będziesz miał także okazję zobaczyć najnowsze rozwiązania i prototypy urządzeń, które znajdą się w ofercie 2019. Będą to m.in.

 • pulpity szklane z przyciskami pojemnościowymi oraz ekranem dotykowym, które mają elegancki wygląd i czytelny ekran, dzięki czemu są bardzo przyjazne w użytkowaniu,
 • rozmieniarkę z dotykowym ekranem, której główną funkcjonalnością jest rozmienianie pieniędzy na drobne oraz zakup kart lojalnościowych, dzięki której myjnia może zarobić więcej,
 • aplikację na telefon BE LOYAL, która umożliwia klientowi dokonywanie płatności telefonem oraz otrzymanie FV za mycie auta, co sprzyja pozyskaniu nowej grupy odbiorców.

Z chęcią podzielimy się swoją wiedzą i opowiemy o hitach sprzedażowych roku 2018 i trendach na rok 2019. 

Dodatkowo spotkasz nas na szkoleniach. W drugi dzień targowy tj. 27 września, nasi eksperci poprowadzą dwa szkolenia:

 • godz. 10:00 – 12:00 „Jak otworzyć i z sukcesem prowadzić myjnię samochodową?”
 • godz. 13:00-15:00 „Jak zoptymalizować wyniki już działającej myjni samochodowej?”

Udział w szkoleniu jest możliwy po wcześniejszej rejestracji.