Rozmieniarka BKF Basic

07 kw. 2021

Któż zdecydowałby się na umycie swojego auta, nie mając drobnych (przy założeniu, że na terenie myjni nie ma dodatkowej możliwości płatności kartą)? Dlaczego widok rozmieniarki na myjni już nikogo nie dziwi?

Widok rozmieniarki na terenie myjni na stałe wszedł do elementów wyposażenia myjni bezdotykowych. Słusznie, ponieważ rozmieniarka pełni bardzo ważną rolę. Rozmieniając banknoty na drobne monety, umożliwia Twoim klientom zapłatę za mycie.

Tym bardziej jest nam miło poinformować Was, że opracowaliśmy budżetową wersję rozmieniarki BKF. To ukłon w stronę naszych klientów, którzy prosili nas o prostsze rozwiązanie.

Nowa rozmieniarka BKF Basic to wysokiej klasy komponenty, zastosowane w podstawowej wersji w bardzo atrakcyjnej cenie!

Jakie elementy wyróżniają nasz produkt?

Po pierwsze: bezpieczeństwo.

We wszystkich rozmieniarkach naszej produkcji, stosujemy bezpieczne protokoły komunikacyjne pomiędzy najważniejszymi podzespołami. Tego typu rozwiązań nie znajdziesz w niskobudżetowych wersjach rozmieniarek, opartych o zwykły protokół impulsowy. Dzięki temu urządzenie jest w pełni zabezpieczone przed generatorami impulsów elektromagnetycznych, które wykorzystywane są do wykradania monet. To znacząca przewaga, która zapewnia pełną niezawodność urządzenia oraz spokojnie przespane noce. 

Po drugie: zdalna kontrola

Jako właściciel myjni BKF, otrzymujesz możliwość podpięcia rozmieniarki do sterownika myjni oraz systemu zarządzania myjnią Carwash Manager. Dzięki temu masz pełną kontrolę nad pracą urządzenia oraz wgląd w statystyki finansowe. Nasza rozmieniarka sama powie Ci, kiedy masz uzupełnić monety. 

Po trzecie: prosta oraz intuicyjna obsługa

Prosta obsługa oznacza także proste serwisowanie. To bardzo intuicyjne urządzenie, które nie sprawi Ci kłopotów z samodzielnym serwisowaniem,  jeśli tylko będziesz miał na to ochotę. Rozmieniarka jest także banalnie prosta w obsłudze dla klienta. Wystarczy włożyć banknot do czytnika i gotowe. Po chwili następuje automatyczna wymiana banknotu na monety.

I po czwarte: atrakcyjna cena

Ten element na pewno zwróci Twoją uwagę, jeśli porównujesz ceny podobnych rozwiązań na rynku. Pamiętaj tylko, aby nie sugerować się wyłącznie ceną. Warto pod uwagę wziąć także inne istotne kwestie, jak chociażby te odnośnie bezpieczeństwa czy kontroli urządzenia, o których jest mowa wyżej.

W jaki sposób zbudowana jest nowa rozmieniarka?

We wszystkich urządzeniach naszej produkcji, stosujemy najwyższej jakości podzespoły! Rówież w tej wersji podstawowej, zastosowaliśmy znane hoppery Alberici oraz czytniki banknotów renomowanej firmy ICT (Currency Technologies Corp.) . Czytniki z serii XBA ICT, (znajdziesz je także w pozostałych urządzeniach naszej produkcji: pulpity, rozmieniarki), wyposażone są w innowacyjną technologię akceptacji banknotów, wyróżniając się tym samym wysoką skutecznością działania na poziomie 98%.

Elementy dodatkowe wyposażenia naszej rozmieniarki to:

  • front oraz obudowa wykonane ze stali nierdzewnej o kompaktowym rozmiarze,
  • czytnik banknotów oraz kaseta monet, zabezpieczone osłonami z poliwęglanu,
  • montaż w ścianie kontenera lub w ścianie wyznaczonego przez klienta pomieszczenia.

 

Jakie są inne elementy wyposażenia nowej rozmieniarki?

Pojedynczy hopper (pojemnik na monety) jest w stanie pomieścić od 1000 do 1200 monet jednego nominału. To Ty decydujesz jaki nominał monet będzie rozmieniarka wydawała.

4 segmentowy wyświetlacz LED, pełni funkcję informacyjną. Po włożeniu banknotu do czytnika, pokazuje on wpłaconą kwotę. 

Niezawodność działania, zapewnia brak nadmiernej ilości elektroniki. W tej wersji nie dodasz czytnika lub dyspensera kart lojalnościowych, drukarki, czy czytnika kart płatniczych.

Jeśli potrzebujesz bogatszej wersji rozmieniarki, umożliwiającej płatność kartą bankową, z opcją drukowania potwierdzeń lub obsługą kart lojalnościowych, sprawdź naszą ofertę na stronie: rozmieniarki BKF.