Przemysłowy router do myjni

18 sty 2022

Przygotuj się na fiskalizację i podłącz swoją myjnię do Internetu. Szybkie i bezpieczne połączenie z siecią zapewni Ci ten przemysłowy router mobilny Teltonika 240.

Dlaczego warto wybrać przemysłowy router?

Router Teltonika RUT240 to urządzenie, które łączy zaawansowaną technologię z łatwą i przyjemną obsługą. Ten niezawodny i wydajny router świetnie sprawdza się w myjniach samochodowych. Dlaczego? Ponieważ jest przystosowany do pracy w wilgotnym środowisku. Z powodzeniem może być stosowany w myjniach o różnej szerokości geograficznej, gwarantując pracę od – 40 stopni C do + 75 stopni C.

 

fiskalizacja – formularz

 

Specyfikacja techniczna urządzenia

Router Teltonika RUT240 obsługuje wysokiej prędkości LTE CAT4, zapewniając szybkość pracy do 150 Mbps. Wyposażony w zewnętrzny slot na karty SIM i diody LED sygnału, umożliwia łatwy dostęp i zarządzanie siecią. Złącza anten zewnętrznych dają możliwość podłączenia anten WiFi oraz LTE. Dodatkowym atutem są kompaktowe rozmiary obudowy 83mm x 25mm x 74mm, które dają wiele możliwości bezproblemowego umieszczenia go zarówno w szafie myjni modułowej jak i kontenerze.

 

 

Konfiguracja routera 

W ofercie proponujemy naszym klientom bezpłatną konfigurację routera do myjni BKF. Wystarczy, że zakupisz kartę SIM ze stałym adresem IP, a my zajmiemy się przygotowaniem routera do pracy. Dzięki temu zaoszczędzisz swój czas i będziesz mógł szybko zamontować router w myjni.

To nie wszystko! Decydując się na zakup routera otrzymasz także bezpłatny dostęp do najwyższego pakietu Carwash Managera. Pakiet Premium zostanie dla Ciebie aktywowany na okres 3 miesięcy od momentu zakupu routera.

 


Zobacz więcej w naszym sklepie internetowym

Sprawdź ofertę