11 sty 2019

Płatności mobilne czyli te za pomocą telefonu, cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Trend na całym świecie jest rosnący, dlatego również na myjniach BKF zdecydowaliśmy się wprowadzić tę nową formę płatności! 

Jak dobrze pamiętacie, jeszcze nie tak dawno nowością była płatność kartą, a teraz nadszedł czas na płacenie telefonem! To dobra pora na wdrożenie aplikacji BE LOYAL.

Czym jest BE LOYAL?

Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w naszym video oraz w artykule poniżej.

play icon

BE LOYAL to platforma rozliczeniowa, dostępna z aplikacji na telefon. Aplikacja umożliwia dokonywanie płatności mobilnych (telefonem) na myjniach samochodowych BKF.

Jest to niezwykle proste i szybkie w obsłudze narzędzie płatnicze, które przyciągnie na myjnie nową grupę klientów. Kierowca może ściągnąć aplikację za pośrednictwem Google Play lub Apple Store. Obsługa aplikacji jest bardzo prosta.

Właścicielom myjni, którzy chcą zaoferować swoim klientom płatności kartą, proponujemy zainstalować właśnie BE LOYAL. Aplikacja obsługuje bowiem płatności tradycyjną kartą płatniczą oraz inne znane na rynku metody płatności takie jak: Przelewy24 oraz BLIK. Możemy śmiało powiedzieć, że  aplikacja BKF jest świetną alternatywą dla czytników kart płatniczych PayPass.

BE LOYAL zapewnia konkurencyjność myjniom produkcji BKF.

Jak to działa?

Każda myjnia BKF, która jest podłączona do systemu BE LOYAL, jest dostępna na mapie myjni w aplikacji. W ten sposób kierowca łatwo i szybko znajdzie odpowiadającą danej lokalizacji myjnię. Później wystarczy zaledwie parę kliknięć żeby opłacić mycie samochodu. Całość trwa szybko i jest bardzo intuicyjna. A właściciel myjni ma podgląd do danych z poziomu CarWash Managera. Może sprawdzić ilość płatności telefonem w swoim systemie.

Jak zapłacić aplikacją za mycie?

Tworząc system płatności do aplikacji postawiliśmy się w roli klienta myjniowego. Jak wynika z badań, Przelewy24 to ulubiona forma płatności Polaków, dlatego nie zabrakło jej także w BE LOYAL. Szybko okazało się, że był to strzał w dziesiątkę!

Użytkownikom myjni oferujemy szeroki wachlarz możliwości zapłacenia za mycie auta. Wszystkie metody są proste i szybkie w obsłudze, a przede wszystkim bezpieczne.
Klient może zapłacić telefonem za mycie:

  • Przy użyciu, wcześniej dodanej przez niego do aplikacji, karty płatniczej Visa lub MasterCard
  • Dzięki popularnej opcji Przelewy24
  • Przy użyciu BLIK’a
  • Za pomocą Apple Pay

Ponadto ciągle pracujemy nad dodawaniem nowych metod płatności.

Najważniejszą korzyścią tej aplikacji jest możliwość otrzymania faktury. Każdy użytkownik ma dostęp do listy faktur w swojej aplikacji. Są one generowane automatycznie, co jest szczególnie przydatne dla posiadaczy samochodów firmowych.

Czy dane klienta myjni są bezpieczne?

Dane użytkowników są w 100% bezpieczne. Miejsce, gdzie należy wpisać informacje o karcie płatniczej, to interface certyfikowany przez MasterCard oraz Visa. Dane płatnicze są należycie zabezpieczone.

Czy do każdej myjni BKF można podłączyć aplikację?

BE LOYAL podłączamy do każdej nowej myjni BKF, chyba że właściciel myjni zdecyduje inaczej. Wówczas montaż aplikacji odbywa się wraz z montażem nowej myjni u klienta. Dzięki takiemu rozwiązaniu klient nie musi ponosić dodatkowych kosztów związanych z kolejnym przyjazdem serwisanta.

Podstawowym wymogiem technicznym jest oczywiście konieczność podłączenia myjni do internetu , co daje wiele dodatkowych korzyści. Myjnia taka dodatkowo musi posiadać zewnętrzny adres IP oraz router z możliwością przekierowania portu i jednym wolnym złączem LAN. Założenie internetu na myjni leży po stronie właściciela myjni.

Myjnie z wieloletnim stażem, aby mogły dołączyć do sieci, muszą posiadać sterownik PP65 lub nowszy.

Na użytkowników BE LOYAL czeka też szereg promocji. Doładowując konto tzw. skarbonkę w aplikacji, zyskamy nawet do 10% rabatu za mycie. Portfela można zapomnieć, ale telefon w dzisiejszych czasach zawsze jest pod ręką, więc warto pamiętać o rozwiązaniu, jakim jest aplikacja BKF BE LOYAL.