Otwieramy nowy rynek

18 maj 2022

Otwieramy nowy rynek. Witamy Belgię! 

Modernizacja myjni bezdotykowej w Hannut

Ogrom funkcjonalności i atrakcyjnych rozwiązań, mile zaskoczył naszego Inwestora. Wszystko dzięki rozwiązaniom, które z jednej strony stawiają na wygodę obsługi myjni od strony zarządzającego obiektem. Z drugiej zaś dbają cały czas o wysoki standard mycia i łatwą obsługę przez klienta. Decyzja o wyborze naszej technologii była jednoznaczna.

“Od ponad 30 lat budujemy pozytywne doświadczenia naszych partnerów biznesowych i ich klientów. Zależy nam na tym, aby czerpali przyjemność z prowadzonego interesu” – komentuje Piotr Andrzejewski Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu.

Od czego się zaczęło? Inwestor posiadał myjnię bezdotykową konkurencji, która najlepsze lata miała już za sobą. Wspólnie z dealerem BKF na ten rejon Europy, zaproponowaliśmy współpracę w zakresie wymiany techniki na nową. 

Chcąc ograniczyć koszty całego przedsięwzięcia, Inwestor zachował ze starej myjni wybrane komponenty, takie jak: kocioł, pompy wysokociśnieniowe, silniki, system zmiękczania wody i odwróconej osmozy.

     

Hannut, niedaleko Liège w Belgii

W zmodernizowanej myjni w Hannut nie zabrakło oczywiście nowych, popularnych programów mycia jak aktywna piana czy mycie szczotką. Nowe programy mycia to jednak nie wszystko!

Największym zaskoczeniem technologicznym, którego doświadczył Inwestor był kontrast między starym, a nowym systemem sterowania. Łatwy i szybki dostęp do zdalnego pulpitu oraz Carwash Managera z mnóstwem ciekawych funkcjonalności, zapewnił mu pełen komfort pracy i bezpieczeństwo funkcjonowania myjniowego biznesu.

Poza zmianą technologii mycia, odświeżone zostały także stanowiska mycia, a pulpity sterujące zostały wymienione na nowe. Zmiany te istotnie wpłynęły na odczucia korzystających z myjni klientów.

 

Dalsza ekspansja

Myjnie naszej produkcji obecne są już na 25 rynkach Europy i Azji. W najbliższych latach planujemy zwiększenie udziałów w wybranych lokalizacjach oraz dalsze ekspansje.