08 lip 2019

W odpowiedzi na zwiększone zainteresowanie klientów ofertą myjni bezdotykowych BKF, postanowiliśmy wdrożyć nowy serwis internetowy.

Serwis bkfmyjnie.pl został wzbogacony o nowe funkcjonalności. Teraz w łatwy i szybki sposób będzie można uzyskać najważniejsze informacje na temat produktu oraz w 3 prostych krokach wycenić planowaną inwestycję. 

-“Zaproponowany przez nas zakres tematyczny na stronie bkfmyjnie.pl jest bardzo szeroki. Wierzymy w to, że dzięki właściwie dopasowanym treściom każdy, kto do tej pory nie miał wiedzy na temat myjni bezdotykowych, z naszego serwisu taką wiedzę pozyska” -mówi prezes BKF Myjnie, Piotr Andrzejewski.

Co znajdziemy w nowym serwisie?

Nowy serwis internetowy BKF Myjnie to przede wszystkim odświeżony wizerunek naszej marki oraz dostosowanie się do wymagań rynku.

Na stronach bkfmyjnie.pl znajdziemy m.in:

  • Nowe strony produktowe
  • Rozbudowaną listę realizacji ze szczegółami inwestycji i zdjęciami
  • Nową mapę realizacji inwestycji z wyszukiwarką, która ułatwi znalezienie myjni na mapie

Zamierzamy w ten sposób jeszcze lepiej pozycjonować produkt główny oraz produkty uzupełniające.

Nowy serwis jest w pełni responsywny, tzn. dostosowany do przeglądania na urządzeniach o różnej rozdzielczości.

Konstruktor myjni – najważniejszy element strony głównej

Jednym z ważniejszych elementów strony głównej serwisu jest konstruktor myjni, który umożliwia stworzenie własnej konfiguracji myjni wraz z wizualizacją. Uzupełnienie konstruktora w 3 prostych krokach powoduje automatyczne wysłanie zapytania o ofertę do Call Center BKF Myjnie.

Dostępne wersje językowe

Serwis BKF Myjnie udostępniony został w 3 wersjach językowych: polskiej (bkfmyjnie.pl), angielskiej (bkfcarwash.eu) i niemieckiej (bkfcarwash.de).

Niebawem planowane jest wdrożenie kolejnych wersji językowych.