04 paź 2018

Myjnie bezdotykowe BKF obecne są już łącznie na 21 rynkach Europy i Azji.

Poznajcie naszą pierwszą samoobsługową myjnię BKF w Rumunii!

We wrześniu miało miejsce otwarcie największej myjni samoobsługowej BKF w Rumunii. RACE CAR WASH, bo o niej mowa, zlokalizowana jest w miejscowości Buzău, w południowej części Rumunii. Inwestycja znajduje się na powierzchni 2000 metrów kwadratowych.  To pierwsza tak duża, myjnia bezdotykowa w Rumunii!

„Cieszymy się z wejścia na rynek rumuński, pierwsza realizacja na nowym rynku jak zawsze jest dla nas bardzo inspirująca”, mówi Radomir Ronka, dyrektor handlowy BKF.  


Foto: reporterbuzoian.ro

Myjnia w Buzău

Myjnia posiada 4 stanowiska mycia, które wyposażone są w najnowsze rozwiązania BKF, takie jak:

  • Kocioł kondensacyjny
  • Inteligentne ogrzewanie posadzki
  • Pełna regulacja układu wysokiego ciśnienia
  • System lojalnościowy
  • Rozmieniarka

Na terenie myjni zlokalizowany jest także 2 stanowiskowy odkurzacz BKF. Jak podaje inwestor, całkowity koszt tej inwestycji to 110 000 euro.


Foto: reporterbuzoian.ro

Jak wyglądają „spălătorie” w Rumunii?

Myjnie samoobsługowe, nazywane „spălătorie”, znane są na rynku rumuńskim od niedawna.  Odwiedzając ten kraj szybko zauważycie różnice. Panuje tam zupełnie inny standard, do którego jesteśmy przyzwyczajeni, korzystając z myjni samochodowych w Europie. Nie spotkacie tam designerskich, doskonale oświetlonych wiat. Większość zlokalizowanych tuż obok prowadzonego już biznesu myjni, zobaczycie pod zwykłą wiatą z blachy falistej. W dalszym ciągu standardem na rynku rumuńskim są myjnie obsługowe, na których pracownik ręcznie wypisuje kartę z nr rejestracyjnym auta, datą oraz godziną mycia. Całego interesu myjniowego nadzoruje osobiście właściciel myjni :).


Foto: reporterbuzoian.ro

Dynamiczny rozwój BKF

Dzięki powstaniu nowej hali produkcyjnej w Skarbimierzycach, mamy do dyspozycji dodatkową przestrzeń by sukcesywnie zwiększać naszą produkcję. Tym bardziej cieszy nas realizacja kolejnego, przyjętego w strategii sprzedażowej celu. Rumunia to istotny punkt na mapie dalszej ekspansji BKF.