22 cze 2020

Nowa konstrukcja Premium – już w sprzedaży!

W BKF zawsze masz wybór! Wybieraj dowolnie spośród 4 różnych typów konstrukcji: Standard, Pro, Futuro oraz Premium. Nie wiesz jeszcze którą wybrać? Zobacz, czym konstrukcja Premium różni się od pozostałych.

Nowy design

Nowy design to przede wszystkim nowa, lżejsza zabudowa. Elementem charakterystycznym są węższe, czworokątne słupy oraz delikatniejsza attyka. Całość została atrakcyjnie podświetlona lampami LED. Zaproponowany przez nas wygląd wiaty zgodny jest z panującymi na rynku trendami i oczekiwaniami naszych klientów.

Nowa kolorystyka

Postawiliśmy na większy kontrast pomiędzy kolorystyką logo na attyce, a kolorem konstrukcji. Dodatkowe oświetlenie sprawia, że myjnia świetnie się prezentuje i jest bardzo dobrze widoczna z daleka. 

Nowe banery

Nowe odświeżone grafiki na banerach pełnią ważną rolę informacyjną. Czytelna dla każdego instrukcja mycia to podstawa! Wspólnie z nową konstrukcją Premium tworzą spójną całość.

Dostępne konstrukcje

Aktualnie w naszej ofercie znajdują się 4 różne rodzaje konstrukcji. Więcej na ich temat znajdziesz na stronie produktowej.


Zaprojektuj i wyceń swoją myjnię już dziś!

konfigurator myjni