Dlaczego warto zainwestować w dystrybutor?

20 maj 2021

Dystrybutor płynu do spryskiwaczy to urządzenie dodatkowe, uzupełniające ofertę takich biznesów jak: myjnie samochodowe, stacje benzynowe czy stacje wulkanizacji pojazdów. 

 

Samodzielne stanowisko do uzupełniania płynu do spryskiwaczy pomoże Ci zwiększyć atrakcyjność prowadzonego przez Ciebie biznesu. Korzyścią dla Ciebie będzie dodatkowy zysk z wysokiej marży sprzedawanego płynu oraz niskie koszty zużycia energii urządzenia. Postawienie nowego urządzenia bezpośrednio przy myjni samochodowej lub innego biznesu, przełoży się na zwiększoną wartość pozostawionego przez klienta paragonu.

 

Wygodne zarządzanie online

Dystrybutor, podobnie jak pozostałe tego typu urządzenia naszej produkcji, można podłączyć do Internetu.

Jako właściciel myjni BKF, pozyskasz w ten sposób następujące informacje:

 • sprawdzisz ile dystrybutor sprzedał płynu oraz ile zarobił,
 • dowiesz się kiedy należy uzupełnić płyn (alarm wysyłany jest w przypadku spadku płynu poniżej 10% objętości zbiornika),
 • otrzymasz alarm o awarii urządzenia (w przypadku awarii pompy).

Na sterowniku dystrybutora wykonasz takie czynności jak:

 • zmiana stawki za litr płynu,
 • zmiana ustawień sprzedawanego płynu (letni/zimowy),
 • dodanie kredytu serwisowego,
 • pełna diagnostyka wyświetlacza.

Wkrótce pojawi się także raport z inkasacji, który będzie wysłany drogą e-mailową po skasowaniu liczników oraz statystyki finansowe w CMie.

W przypadku urządzeń nie podłączonych do myjni BKF, otrzymasz możliwość:

 • zmiany stawki za litr płynu,
 • zmiany ustawień sprzedawanego płynu (letni/zimowy).

 

Wyposażenie standardowe

Dystrybutor płynu do spryskiwaczy posiada odporną na czynniki atmosferyczne obudowę ze stali nierdzewnej. Ma to znaczenie, ponieważ tego typu obudowy gwarantują atrakcyjny wygląd urządzenia przez wiele lat. 

Istotnym elementem wyposażenia jest także wyświetlacz LCD, który dostarcza klientowi wszystkich niezbędnych informacji przed, w trakcie oraz po wykonaniu usługi nalewania płynu. Wskazuje on rodzaj płynu (zimowy lub letni), cenę za litr, aktualną ilość płynu do wykorzystania oraz brak płynu.

Za precyzyjność nalewania płynu z 220 litrowego zbiornika, odpowiada przepływomierz. Dzięki elektronicznemu pomiarowi płynu, klient widzi na bieżąco ilość płynu do wykorzystania.

 

Wydłużona żywotność pompy

Instalacja hydrauliczna urządzenia została przygotowana w taki sposób, aby maksymalnie zabezpieczyć pompę przed pracą w trudnych warunkach. Dedykowana instalacja hydrauliczna wyposażona jest w system cyrkulacji, który przeciwdziała nadmiernemu wzrostowi ciśnienia, co przekłada się na odciążenie pompy oraz eliminację gwałtownego odrzutu płynu z pistoletu. 

 

Czujnik minimalnego poziomu płynu

Innym systemem zabezpieczającym jest czujnik minimalnego poziomu płynu. W razie jego braku, urządzenie automatycznie wyłączy się, sygnalizując na wyświetlaczu taką właśnie informację.

Bez tego typu zabezpieczeń, pompa byłaby narażona na uszkodzenia oraz ewentualne wcześniejsze wymiany.

 

Wyposażenie dodatkowe

W ramach wyposażenia dodatkowego, możliwe jest zainstalowanie wszystkich możliwych metod płatności:

 • karty lojalnościowe,
 • karty płatnicze, 
 • banknoty,
 • aplikacja mobilna BE LOYAL.

 

Zamówienia

Stwórz stanowisko do samodzielnego uzupełniania płynu i zwiększ atrakcyjność swojej myjni!

Zadzwoń +48 91 443 99 60.