25 paź 2019

Już 1800 użytkowników zarejestrowało się w aplikacji BE LOYAL. Cieszy nas tak ogromne zainteresowanie. W dużej mierze jest to zasługa naszych klientów, którzy zaufali nowemu rozwiązaniu.

Dlaczego klienci myjni BKF coraz częściej płacą aplikacją?

Po pierwsze jest to bardzo wygodne. Wystarczy pobrać aplikację i zarejestrować się. Samo płacenie jest niesamowicie intuicyjne. Główną zaletą aplikacji mobilnej BE LOYAL jest oczywiście możliwość otrzymania FV, która wysyłana jest e-mailem, po wykonaniu usługi mycia. W ten sposób właściciel myjni odciążany jest z obowiązku wystawienia faktury. Jednym słowem szybko, łatwo i przyjemnie.

W jaki sposób klient może pobrać aplikację?

Aplikację można pobrać z kilku różnych miejsc. Najwięcej instalacji mamy ze sklepu Google Play , z którego to odnotowaliśmy już ponad 1000 pobrań.  Jeśli preferujecie sklep Apple to BE LOYAL znajdziecie pod linkiem App Store.

W jakich miastach aplikacja jest już dostępna?

Łochowo, Kościan, Poznań, Stargard, Wrocław, Kraków, czy Czarny Bór to tylko wybrane z ponad 20 miejscowości, w których zapłacicie BE LOYAL.  W wielu z nich zapłacicie zarówno gotówką, kartą jak i aplikacją.

Istnieją także takie lokalizacje jak np. w Słupsku, w których wszystkie myjnie BKF oferują swoim klientom płatności telefonem.

Czy każda myjnia może być podłączona do aplikacji?

Aby podłączyć myjnię do systemu płatności mobilnych należy spełnić kilka warunków. Przede wszystkim myjnia powinna być podłączona do internetu. Szczegółowe informacje techniczne sprawdzicie na naszej stronie:


BKFMYJNIE.PL/BELOYAL