BKF na targach w Stuttgarcie

25 maj 2022

Nie mogliśmy doczekać się powrotu targów branżowych i spotkań z klientami.

Uniti Expo Stuttgart 

W dniach 15-19 maja, w 3 dużych halach Messe Stuttgart, spotkali się przedstawiciele branż paliwowej i myjni samochodowych.

Nie mogło zabraknąć tam również BKF Myjnie z ofertą myjni bezdotykowych, technik myjących, urządzeń dodatkowych do myjni typu odkurzacz oraz co istotne premierową prezentacją myjni portalowej. 

 

Premiera myjni portalowej BKF

Nowa myjnia portalowa BKF to w pełni zautomatyzowana i innowacyjna myjnia automatyczna. Tak samo jak w innych urządzeniach naszej produkcji, tak i tutaj na pierwszym miejscu postawiliśmy klienta i jego komfort zarządzania myjnią.

 

 

 

Zawsze kładziemy nacisk na kwestie związane z wygodą eksploatacji urządzenia. Dlatego decydując się na wybór myjni portalowej naszej produkcji, masz pewność, że codzienna obsługa myjni nie będzie wymagająca, a zastosowane w niej rozwiązania, dadzą Ci poczucie bezpieczeństwa na wiele lat. 

W nowej myjni portalowej, cała konstrukcja zbudowana jest z odpornej na korozję stali nierdzewnej, co gwarantuje jej długą żywotność.

Z kolei dłuższą żywotność komponentów zyskasz dzięki falownikom, które odpowiadają za łagodny rozruch silników myjni oraz delikatne hamowanie. Chodzi o to aby ruchy myjni były płynne, kontrolowane, ze zmienną dynamiką w zależności od aktualnego procesu mycia. Dodatkową korzyścią zastosowania wszystkich napędów na falownikach jest oszczędność energii. 

 

 

Bardzo ważną rolę w tym produkcie odgrywają dodatkowe funkcjonalności wynikające z nowoczesnego oprogramowania myjni, których nie spotkasz w innych tego typu rozwiązaniach na rynku. Rozbudowany system autodiagnostyki i alarmów to znacząca przewaga myjni portalowej BKF nad konkurencją.  Automatyczna myjnia BKF, sama diagnozuje parametry swojej pracy i jest w stanie wyeliminować mniejsze problemy w sposób zupełnie autonomiczny, sygnalizując tym samym alarmem jeśli sama sobie z czymś nie poradzi.

Dlatego tak istotne jest podłączenie myjni do Internetu, dzięki któremu jesteś na bieżąco informowany o tym co dzieje się z urządzeniem. Wiesz dokładnie kiedy najlepiej pojawić się na obiekcie by np. odebrać gotówkę lub uzupełnić monety. Wiele czynności wykonasz także zdalnie bez wychodzenia z domu. Jako właściciel myjni zawsze masz dostęp do najważniejszych informacji technicznych i biznesowych. Tego typu podejście pozwala na lepszą organizację dnia pracy, co ma szczególne znaczenie jeśli myjnia jest dodatkowym biznesem.

Wygodne zarządzanie myjnią z Carwash Manager

 

 

Myjnia portalowa BKF współpracuje z wszystkimi producentami systemów odzysku wody. Decydując się na tego typu rozwiązanie, będziesz w stanie odzyskać do 90% zużytej w procesie mycia wody.

 

 

Potrzebujesz więcej informacji? Odwiedź naszą stronę automatyczna myjnia portalowa BKF.