29 maj 2023

Zapraszamy na relację z targów

Z przyjemnością zapraszamy Was na fotorelację z udziału naszej firmy w imprezie branżowej  –  Międzynarodowych Targach Stacji Paliw, które odbyły się w dniach 17-19 maja 2023 w Warszawie. 

 

3 dni ważnych spotkań

Za nami niezwykle udane 3 dni targowe, które dostarczyły nam wielu pozytywnych wrażeń i wymiany doświadczeń. Mieliśmy bowiem ogromną przyjemność uczestniczyć w najważniejszych w tym roku spotkaniach targowych, zorganizowanych przez Polską Izbę Paliw Płynnych w Warszawie. Chcielibyśmy podzielić się z Wami podsumowaniem naszego udziału w tym wydarzeniu oraz serdecznie podziękować naszym klientom oraz pracownikom za ich wsparcie i obecność na stoisku BKF Myjnie.

 

Pierwsza na rynku myjnia portalowa z Polski

Podczas targów mieliśmy okazję zaprezentować najnowszy model myjni portalowej BKF, który w 100% został zaprojektowany i wyprodukowany w Polsce. To pierwsze tego typu rozwiązanie na rynku, które uzupełnia ofertę naszej firmy o potrzebny na rynku produkt jakim jest myjnia portalowa. Ten wysoce innowacyjny portal, powstał przy udziale naszych specjalistów, z czego jesteśmy bardzo dumni! Cieszy nas to, że nasza myjnia portalowa, spotkała się z tak entuzjastycznym przyjęciem ze strony odwiedzających nasze stoisko.

 

Polskie myjnie bezdotykowe

Wszystkie zaprezentowane w trakcie targów urządzenia, powstały w naszej siedzibie w Skarbimierzycach k. Szczecina. W odróżnieniu od innych producentów, wyróżniają się one wysoką dbałością o szczegóły, bezkompromisową jakością, ale również innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi. To wszystko sprawia, że tworzone przez nas myjnie i produkty uzupełniające do myjni, są wydajne, ekonomiczne i przyjazne w serwisowaniu oraz bieżącej obsłudze. 

Na szczególną uwagę zasługują zaprezentowane podczas targów takie urządzenia jak: technika myjni w wersji 3 – stanowiskowej Vertico 2, wyposażona w uniwersalne i dostępne na rynku komponenty renomowanych producentów. Technika ta w odróżnieniu od innych dostępnych na rynku tego typu rozwiązań, wyróżnia się kompaktowością, dzięki czemu może zostać zainstalowana w każdym dostosowanym do tego pomieszczeniu technicznym. To rozwiązanie świetnie nadaje się do wymian myjni, które ze względu na przestarzałą technologię i oprogramowanie nie można modernizować. Wszystkie instalacje w naszej technice są w całości zbudowane w nierdzewki, dzięki czemu produkt posłuży Inwestorowi przez wiele lat.

Inwestorów zainteresowanych wymianą technik zapraszamy do kontaktu przez formularz na stronie bkfmyjnie.pl/modernizacje-i-rozbudowy/.

 

 

Technika myjni Vertico 2

Ciekawostką na targach był także pulpit do myjni bezdotykowej. Ten atrakcyjny pulpit sterujący, zbudowany jest z odpornej na korozję nierdzewki i płyty z poliwęglanu, tworząc bardzo estetyczny i wytrzymały produkt. Pulpit wyposażony został w odporne na uszkodzenia, piezoelektryczne przyciski programowe oraz wyświetlacz LCD. Posiada wiele możliwości rozbudowy, dzięki czemu łatwo można dostosować dostępne w nim funkcjonalności do potrzeb danego Inwestora.

 

Pulpit sterujący Premium v2

Jesteśmy bardzo zadowoleni z liczby osób, które odwiedziły nasze stoisko i wyraziły zainteresowanie naszymi myjniami. Wasza ciekawość, pytania i uwagi były niezwykle cenne dla naszego dalszego rozwoju i doskonalenia naszych produktów. Dzięki tym rozmowom i wymianie doświadczeń możemy jeszcze bardziej dostosować nasze rozwiązania do potrzeb naszych klientów.

Dziękujemy i do zobaczenia!