07 lut 2020

Warszawa, Stuttgart, a może Amsterdam?  Zdecydujcie sami, gdzie chcecie przyjechać???

W związku z epidemią koronawirusa,  harmonogram targowy wszystkich najważniejszych wydarzeń branżowych uległ zmianie.  Zobaczcie jak to się zmieniło.

 

Międzynarodowe Targi Stacja Paliw Warszawa, 12-14 maja 2021

Co roku w Warszawie odbywają się międzynarodowe targi dedykowane branży paliwowej. Na wydarzeniu można spotkać przedstawicieli sektorów: paliwowego, petrochemicznego i energetycznego, stacji paliw, myjni, warsztatów, transportu, wyposażenia sklepów i barów. Wystawie towarzyszy tzw. Miasteczko Myjni, w którym swoje produkty prezentują producenci myjni: automatycznych, samoobsługowych i urządzeń dodatkowych. Jak co roku nie zabranie tam również i naszej obecności z nowościami.  

Adres strony organizatora

Rejestracja

 

ISSA Interclean Amsterdam, 10-13 maja 2022

Jeśli chodzi o targi dedykowane dla branży czystości to ISSA Interclean jest miejscem, w którym wystawiamy się najdłużej.  W pierwszych latach działalności BKF, bywaliśmy tutaj ze sprzętem do utrzymania czystości (myjki wysokociśnieniowe, zamiatarki, szorowarki, odkurzacze przemysłowe). W roku 2018 po raz pierwszy wystawiliśmy się z innowacyjnym rozwiązaniem monitorującym pracę maszyn i operatorów – EBKF Manager.  W tym roku, w związku z dużym zainteresowaniem produktami EBKF, wracamy ponownie. Już w maju zaprezentujemy branży czystości następującą gamę produktową:

  • EBKF Manager – rozwiązanie do monitorowania pracy maszyn i operatorów
  • BKF Myjnie – przemysłowe urządzenia myjące i myjnie samochodowe
  • BKF System – profesjonalne maty wejściowe.

Nasze stoisko znajdziecie w hali nr 7, pod numerem 07.408.

Adres strony organizatora

Rejestracja

 

UNITI Expo Stuttgart, 17-19 maja 2022

Nie możemy doczekać się tego wydarzenia. UNITI Expo to wiodące europejskie targi branży paliwowej i myjni samochodowych. Dzięki świetnie przygotowanemu programowi konferencji i kompaktowemu, trzydniowemu formatowi, wydarzenie to jest świetnie dostosowane do potrzeb docelowych odbiorców. Po raz pierwszy we Stuttgarcie będziemy mieli okazję zaprezentować nasze produkty na hali dedykowanej producentom myjni portalowych, gdzie jednym z ważniejszych produktów będzie oczywiście nowa myjnia portalowa BKF.

Nasze stoisko znajdziecie w hali nr 1, pod numerem K10.

Jeśli chcielibyście wiedzieć więcej, zapraszamy tutaj:

Adres strony organizatora

Rejestracja