head-myjnie-min

Samoobsługowe myjnie bezdotykowe

Nowoczesna technologia Myjnie bezdotykowe

Myjnie bezdotykowe cieszą się popularnością wśród kierowców, a co za tym idzie są dochodowym biznesem. Taka myjnia nie wymaga zatrudnienia personelu. Kierowca sam myje swoje auto i wszystko przebiega bez udziału właściciela, co pozwala na prowadzenie innych biznesów.
Oferowane przez BKF urządzenia to gwarancja niezawodności oraz komfortu ich obsługi. Dzięki dużej ilości dodatków oraz bogatemu pakietowi standard nasz produkt jest w stanie sprostać oczekiwaniom wymagających Klientów. Tworzymy produkty z myślą o Twoim zarobku.

 • Bezawaryjne
 • Innowacyjna technologia
feat-myjnia-min
 • Duża ilość dodatków
 • Systemy zdalnego zarządzania

Myjnia kontenterowa

Myjnie kontenerowe rekomendowane są do lokalizacji o dużym i średnim natężeniu ruchu i świetnie sprawdzą się przy większej liczbie stanowisk. Całość techniki myjni znajduje się w dedykowanym kontenerze. To rozwiązanie zapewnia dużą wygodę w obsłudze myjni (zwłaszcza w okresie zimowym), może również zwiększać bezpieczeństwo transakcji gotówkowych. Tego typu myjnia nadaje się do poszerzenia oferty istniejącego już biznesu.

 • Zwiększone bezpieczeństwo.
 • Wygodna obsługa.
 • Miejsce do przechowywania chemii.

myjnie kontenerowe

Myjnia modułowa

Alternatywą dla myjni kontenerowej jest myjnia modułowa, którą polecamy przy lokalizacjach o małym i średnim natężeniu ruchu. Podobnie jak w przypadku myjni kontenerowych, ten rodzaj myjni wykorzystywany jest przy poszerzaniu wachlarza usług istniejącej już działalności gospodarczej. Główną zaletą tego typu rozwiązań jest oszczędność miejsca, myjnia modułowa zajmuje bowiem dużo mniejszą powierzchnię, niż rozwiązanie z kontenerem.

 • Praktyczna ergonomia.
 • Elegancki wygląd.
 • Idealne rozwiązanie do rozbudowy obecnego biznesu, przy małej ilości miejsca.

myjnie modułowe

Skonfiguruj i wyceń swoją myjnię

konstruktor myjni

Myjnia na miarę Twojego biznesu Możliwości konfiguracji

W BKF projektujemy myjnie tak, aby w łatwy sposób można było wdrożyć do nich nowe rozwiązania. Dopasowujemy myjnię do potrzeb klienta oraz panujących obecnie trendów technologicznych. Zaawansowana technologia, która wyróżnia myjnie BKF, ciągle się rozwija - projektujemy myjnie, do których z łatwością można dodać nowe opcje - tak, żeby myjnie naszych Klientów były wciąż atrakcyjne dla kierowców i konkurencyjne na rynku.

1 Technologia mycia
acc-technika-min

Technologia mycia

W BKF korzystamy tylko z niezawodnych podzespołów rozwiązań, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.  Oferujemy zarówno myjnie oparte na sprawdzonym i wysoce efektywnym systemie mycia proszkiem (myjnie BKF CarWash), jak i myjnie wyposażone w system mycia chemią płynną (myjnie BKF SelfWash), które pozwalają na oszczędności zarówno na etapie inwestycji, jak i późniejszej eksploatacji, przy zachowaniu jakości mycia.

Nasza technika myjni to zaawansowane technologicznie rozwiązanie, zbudowane z komponentów najwyższej jakości, które jesteśmy w stanie dopasować pod indywidualne potrzeby klienta. Niezależnie od wybranej technologii mycia oferujemy technikę do myjni kontenerowej (technika na stelażu w kontenerze technicznym) oraz do myjni modułowej (technika w module ze stali nierdzewnej).

2 Konstrukcja
acc-konstrukcja-min

Konstrukcja

 • Konstrukcja Standard:
  Prosta i elegancka konstrukcja. Posiada dach płaski z blachy trapezowej, attykę malowaną na dowolny kolor z palety RAL, podświetlany napis w attyce (gwarancja zwiększenia widoczności myjni) oraz ścianki z banerami.
 • Konstrukcja Pro:
  Dla wymagających inwestorów, którzy pragną żeby ich myjnia posiadała wzbogaconą identyfikację wizualną. Świecące przestrzenne logo, napisy oraz pasek LED na całym obwodzie attyki zwiększą widoczność myjni wieczorem. Zewnętrzna obudowa słupów wzbogacona jest o podświetlane logo.
 • Konstrukcja Premium:
  Lekka wizualnie konstrukcja z nowoczesną identyfikacja wizualna dla inwestorów chcących się wyróżnić, a jednocześnie podkreślić markę BKF jako gwaranta najwyższej jakości mycia. Świecące przestrzenne logo, napisy oraz pasek LED na całym obwodzie attyki zwiększą widoczność myjni wieczorem. Smukłe obudowy słupów podkreślone dodatkowo paskiem LED.
 • Konstrukcja Futuro:
  Nowoczesny design konstrukcji futuro bez wątpienia zwróci uwagę klientów myjni. Ta futurystyczna, przestrzenna konstrukcja ze schodzącymi łukami na każdym stanowisku wyróżnia się na tle konkurencji. Konstrukcja zawiera podświetlane logo i napisy 3D, którego mogą być wykonane wg. indywidualnego projektu.
konstrukcje
3 Stanowisko zewnętrzne
acc-stanzewn-min

Stanowisko zewnętrzne

Pomoże zwiększyć popularność Twojej myjni bezdotykowej oraz zapewni dodatkową możliwość zarobku. Stanowisko zewnętrzne to idealne rozwiązanie do mycia samochodów dostawczych, co pozwoli przyciągnąć na myjnię nową grupę klientów. Dzięki niskim kosztom wykonania zwrot z inwestycji jest szybki, a myjnia jest dostępna dla kierowców busów i vanów.

4 Personalizacja wyglądu
acc-personalizacja-min

Personalizacja wyglądu

W BKF inwestor ma pełny wpływ na wygląd swojej przyszłej myjni. BKF, jako producent, oferuje ogromny wybór identyfikacji wizualnej myjni – od umieszczenia logotypu Twojej firmy do całkowitej zmiany kolorystyki i szaty graficznej urządzeń oraz elementów konstrukcji. Wybór należy do właściciela myjni. Możesz stworzyć swój własny brand lub identyfikować się z marką BKF.

5 Dodatkowe programy mycia
acc-szczotka-min

Dodatkowe programy mycia

Oprócz standardowych programów mycia oferujemy też dodatkowe opcje, które pozwolą zwiększyć konkurencyjność Twojej myjni.

 • OPRYSK WSTĘPNY
  Naniesienie środka chemicznego (szamponu) przy użyciu zmiękczonej wody, przygotowanie do mycia bezdotykowego (zmiękczenie silnych zanieczyszczeń).
 • MYCIE SZCZOTKĄ / TURBOSZCZOTKĄ
  Idealne rozwiązanie na najbardziej uciążliwy brud na karoserii. W tym programie stosujemy mycie szczotką z zimną wodą i szamponem. Wersja szczotki turbo (pod wysokim ciśnieniem) wytwarza dodatkową grubą, gęstą pianę.
 • AKTYWNA PIANA
  Jej zadaniem jest zmiękczenie uporczywego brudu. Zimna woda pod wysokim ciśnieniem z aktywną pianą pozwala na pozbycie się trudnych zabrudzeń. Piana nanoszona jest za pomocą specjalnej lancy.
 • OPRYSK FELG
  Wykorzystuje się zimną wodę ze środkiem chemicznym przeznaczonym do zmiękczenia brudu na felgach.
6 Nowoczesne systemy płatności
acc-nowoczesne-platnosci-min

Nowoczesne systemy płatności

Czy wiesz, że ponad 80% klientów uzależnia swoją wizytę na myjni od posiadania „drobniaków” w portfelu? Znacząca większość kierowców deklaruje częstsze, uzasadnione korzystanie z myjni, kiedy możliwe jest dokonywania płatności bezgotówkowych. Za najwygodniejszą formę wskazuje się kartę zbliżeniową Visa lub Mastercard oraz aplikację w telefonie. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kierowców wprowadziliśmy nowoczesne systemy płatności. Oferujemy czytniki kart paypass oraz możliwość płacenia za mycie poprzez aplikację w telefonie. Dzięki nowoczesnym płatnościom BKF możesz zdobyć nowych klientów.

7 Urządzenia dodatkowe
acc-odkurzacz-min

Urządzenia dodatkowe

Urządzenia dodatkowe od BKF stanowią znakomite uzupełnienie myjni bezdotykowej. Stwórz kompleksowe centrum czystości dla pojazdów, które zadowoli kierowców.

 • Rozmieniarka banknotów
  Urządzenie, które stało się standardem na myjni, ułatwiając korzystanie z myjni. Dlatego rozmieniarka BKF to jedno z najważniejszych urządzeń dodatkowych do myjni, które znacząco wpływa na zwiększenie zysków.
 • Odkurzacze
  Większość klientów oczekuje, że na myjni dostępny będzie również odkurzacz, umożliwiający wyczyszczenie wnętrza świeżo umytego pojazdu. Doskonałym uzupełnieniem do odkurzacza jest wykonana ze stali nierdzewnej trzepaczka do dywaników.
8 Dodatki do myjni
acc-dodatki-min

Dodatki do myjni

W BKF oferujemy dodatki do myjni, które ułatwiają obniżenie kosztów prowadzenia biznesu. Dzięki nim inwestycja w myjnię szybciej się zwróci. Do wyboru jest szereg unikalnych rozwiązań obniżających koszty utrzymania obiektu oraz wykluczających przestoje myjni, wynikające z sytuacji losowych. Proponujemy m.in.: pakiet zimowy, system YETI, piec kondensacyjny, inteligentne ogrzewanie posadzki, regulację układu wysokiego ciśnienia i wiele innych innowacyjnych rozwiązań.

Zobacz dodatki do myjni
9 Program lojalnościowy
acc-beloyal-min

Program lojalnościowy

Chcesz oferować swoim klientom program lojalnościowy? W BKF mamy gotowy projekt dla Ciebie. Oferujemy zarówno klasyczne karty lojalnościowe jak i aplikację BE LOYAL na smartfona. Zyskasz stałych klientów przy użyciu naszego programu lojalnościowego.  

Największą niezagospodarowaną grupę kierowców stanowią posiadacze samochodów firmowych. Zależy im przede wszystkim na wygodnym i szybkim uzyskaniu faktury. Wykorzystaj to, wzbogacając swoją myjnię o system lojalnościowy BE LOYAL.

więcej o BE LOYAL
10 Zdalne zarządzanie myjnią
acc-cm-min

Zdalne zarządzanie myjnią

Zarządzanie myjnią i reagowanie na różnego rodzaju awarie nie było jeszcze tak łatwe. Za pośrednictwem smartfona czy laptopa, z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie, uzyskasz niezbędne informacje o Twojej myjni. Dowiesz się, ile zarobiła Twoja myjnia bezdotykowa, sprawdzisz poprawność działania najważniejszych elementów technicznych. Łatwo, wygodnie i szybko, kiedy tylko będziesz tego potrzebować. BKF Carwash Manager to nowoczesne rozwiązanie, które przyniesie Ci szereg korzyści biznesowych.

więcej o Carwash Manager

6 powodów, dla których myjnia bezdotykowa jest dobrą inwestycją

 • thick icon

  Znakomita inwestycja uzupełniająca.

 • thick icon

  Łatwy do skalkulowania model biznesowy.

 • thick icon

  Bezpieczna inwestycja z gwarancją płynności finansowej.

 • thick icon

  Brak barier wejścia na rynek.

 • thick icon

  Minimalizacja czynnika ludzkiego.

 • thick icon

  Przyszłościowy, rozwojowy biznes z dużym udziałem IT.

staff-Oksana-min
ico-white-graph
ico-white-ludzie
ico-white-elastycznosc

NASZE REALIZACJE Co mówią o nas nasi klienci

realiz-PL-thumb-Gdansk-01

Gdańsk, Kalinowa

Czytaj więcej
realiz-PL-thumb-Poznan-01

Poznań, Drobnika

Czytaj więcej
realiz-PL-thumb-Koscian

Kościan

Rozmowa z Mariuszem Kuczyńskim, właścicielem myjni w Kościanie.

Czytaj więcej
realiz-PL-thumb-Zlotoryja

Złotoryja

Czytaj więcej

Carwash Manager Wygodnie i bezpiecznie - zarządzanie myjnią BKF

Zarządzanie myjnią i reagowanie na różnego rodzaju wypadki losowe nie było jeszcze tak łatwe. Za pośrednictwem telefonu czy komputera, z dowolnego miejsca i w dogodnym dla Ciebie czasie, uzyskasz niezbędne informacje o Twojej myjni. Dowiesz się, ile Twoja myjnia zarobiła, czy wybrane elementy techniczne poprawnie działają, jakie było zużycie chemii. Wygodnie i szybko, kiedy tylko będziesz tego potrzebować.

 • Dane na temat obrotu myjni lub poszczególnych stanowisk.
 • Kontrola czasu pracy oraz ilości użycia poszczególnych programów.
 • Diagnostyka stanu technicznego.
 • Zarządzanie kartami lojalnościowymi.
 • Niepożądane sytuacje na myjni.
 • Zużycie i poziom środków chemicznych.
więcej o Carwash Manager

MYJNIA SZYTA NA MIARĘ Skonfiguruj i wyceń swoją myjnię

 • ico-gray-stoper

  Szybka odpowiedź

 • ico-gray-handshake

  Bez pośredników

 • BKF Mainpage Icons GRAY-19

  Wycena bez zobowiązań

 • raporty

  Oferta dopasowana do potrzeb

konstruktor-Lumi