Bez nazwy-1-min

Myjnie bezdotykowe samoobsługowe

Myjnia kontenterowa

Myjnia modułowa

zwiększone bezpieczeństwo Myjnia kontenerowa

Myjnie kontenerowe rekomendowane są do lokalizacji o dużym i średnim natężeniu ruchu i świetnie sprawdzą się przy większej liczbie stanowisk.

Całość techniki myjni znajduje się w dedykowanym kontenerze. To rozwiązanie zapewnia dużą wygodę w obsłudze myjni (zwłaszcza w okresie zimowym), może również zwiększać bezpieczeństwo transakcji gotówkowych.

 • Lokalizacje o dużym i średnim natężeniu ruchu.
 • Świetnie się sprawdzi na gęsto zaludnionych osiedlach, przy centrach handlowych oraz stacjach benzynowych, jak i w każdym innym miejscu nastawionym na obsługę dużej ilości klientów.
 • Rozwiązanie dedykowane dla większych miejscowości.
 • Myjnia nastawiona na dużą liczbę stanowisk.
 • Dostępna w dwóch wersjach technologii mycia:
  • BKF CarWash – mycie zasadnicze z użyciem proszku,
  • BKF SelfWash – mycie zasadnicze z użyciem chemii płynnej.

Zalety myjni kontenerowej

Technika myjni kontenerowej

Technika BKF to połączenie najwyższej klasy komponentów i nowoczesnych rozwiązań. Nasza innowacyjna technika kontenerowa może zostać zamontowana nie tylko w kontenerze BKF, ale również w innych zaadaptowanych do tego budynkach. Nasi technolodzy są w stanie dostosować montaż techniki myjącej do dowolnych pomieszczeń inwestora. Jest to świetne rozwiązanie dla właścicieli funkcjonujących już działalności gospodarczych, pozwalające zmniejszyć koszt inwestycji.

budowa techniki kontenerowej

technika Vertico nierdzewka tylko nierdzwka-min

Inteligentne sterowanie

Przemysłowy komputer z wyświetlaczem LCD i autorskim oprogramowaniem, umożliwiającym sterowanie wszystkimi funkcjami myjni, również zdalnie.

Precyzyjny system dozowania

Nad najwyższą jakością mycia aut Twoich klientów czuwają pompki elektroniczne dla każdego programu mycia używającego chemii płynnej oraz dozownik proszku (dla wersji BKF CarWash).

System wysokociśnieniowy

Przemysłowe pompy o dużej wydajności (BKF CAT 340D lub Hawk), napędzane dwubiegowymi silnikami, wraz z trzystopniowym systemem uzdatniania wody gwarantują właściwe warunki mycia samochodów.

Wytrzymała konstrukcja

Stelaż ze stali nierdzewnej chroni wszystkie żywotne elementy w myjni, a przemyślany układ zapewnia łatwy dostęp do wszystkich elementów wymagających bieżącej obsługi i serwisowania.

praktyczna ergonomia Myjnia modułowa

Alternatywą dla myjni kontenerowej jest myjnia modułowa, którą polecamy przy lokalizacjach o małym i średnim natężeniu ruchu. Podobnie jak w przypadku myjni kontenerowych, ten rodzaj myjni wykorzystywany jest przy poszerzaniu wachlarza usług istniejącej już działalności gospodarczej (np. stacja benzynowa, warsztat samochodowy, stacja kontroli pojazdów).

 • Lokalizacja o małym i średnim natężeniu ruchu.
 • Rozwiązanie dedykowane dla mniejszych miejscowości.
 • Ten rodzaj myjni wykorzystywany jest również przy poszerzaniu wachlarza usług istniejącej już działalności.
 • Idealne rozwiązanie dla małych myjni.
 • Dostępna w dwóch wersjach technologii mycia:
  • BKF CarWash – mycie zasadnicze z użyciem proszku,
  • BKF SelfWash – mycie zasadnicze z użyciem chemii płynnej.

Zalety myjni modułowej

duże możliwości w kompaktowej obudowie Technika myjni modułowej

Myjnia modułowa to kompletna technika myjąca BKF zamknięta w kompaktowej obudowie ze stali nierdzewnej. Pomimo zmniejszonych rozmiarów technika modułowa zapewnia tę samą jakość mycia oraz umożliwia rozbudowę urządzenia o najważniejsze dodatki ułatwiające prowadzenie biznesu.

budowa techniki modułowej

prod-modul-cw-min

Kompaktowa obudowa

Konstrukcja nośna i obudowa ze stali nierdzewnej, drzwi z personalizowaną grafiką, wbudowany poręczny uchwyt na pistolet z lancą.

Technika myjąca

Kompletna technika myjąca BKF, zachowująca wszystkie cechy. W zależności od wersji, moduł BKF umożliwia obsługę do 4 stanowisk mycia.

Pulpit sterujący

Wbudowany pulpit sterujący z przyciskami programowymi oraz licznikiem i wrzutnikem monet. Opcjonalnie czytnik kart płatniczych oraz czytnik kart lojalnościowych.

bezpłatna wycena myjni + Poradnik Inwestora Skonfiguruj i wyceń swoją myjnię

 • ico-gray-stoper

  Szybka odpowiedź

 • ico-gray-handshake

  Bez pośredników

 • BKF Mainpage Icons GRAY-19

  Wycena bez zobowiązań

 • raporty

  Oferta dopasowana do potrzeb

sun moon
konstruktor+poradnik

Myjnie samoobsługowe — sprawdzona jakość i wieloletnie doświadczenie

Działamy na rynku od ponad 30 lat, a lista zadowolonych klientów jest coraz dłuższa. Pozwala to nam twierdzić, że wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie oraz wysoka jakość, którą przetestowało wielu inwestorów. Przede wszystkim stawiamy na nowoczesną technologię mycia, wysoką jakość wykonania myjni, ale i również zaawansowane rozwiązania IT. Za priorytet stawiamy sobie zadowolenie naszych klientów. Dlatego dążymy do tego, by każda myjnia samoobsługowa była dopasowana do potrzeb klienta i wymagań lokalizacji. W trakcie istnienia firmy BKF zaufało nam wielu klientów, którzy wracają do nas, poszerzając usługi własne o kolejne rozwiązania i lokalizacje. To dla nas najcenniejsze potwierdzenie wysokiej jakości usług, a zarazem motywacja do dalszego rozwoju firmy.

Jesteśmy profesjonalnym producentem myjni samochodowych. Nadrzędnym celem naszej firmy jest dostarczanie klientom nowoczesnych i wysokiej jakości produktów, przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa pracy i zasad minimalizacji emisji do środowiska. Zainteresuj się współpracą ze sprawdzoną marką, która na pewno nie zawiedzie Twoich oczekiwań. Nasze myjnie bezdotykowe wykorzystują zaawansowane rozwiązania technologiczne przyczyniające się do polepszenia funkcjonalności, wydajności, ale i również komfortu użytkowania.

Czytaj więcej

Myjnie samochodowe bezdotykowe — dlaczego warto je wybrać?

Istnieje wiele powodów, które sprawiają, że warto wybrać nasze myjnie bezdotykowe. Każdego dnia analizujemy potrzeby naszych klientów, po to aby dostarczane przez nas technologie i systemy myjniowe stawały się coraz lepsze. Wszystkie nasze produkty dostosowujemy do wymagań kontrahentów oraz ich zróżnicowanych potrzeb lokalizacji. Ponadto oferujemy niezawodną technologię i rozwiązania IT, które umożliwiają odpowiednie zarządzanie myjnią na odległość. Finalne produkty, które docierają do klientów gwarantują nieocenioną skuteczność działania, ale i również wieloletnią funkcjonalność. Wszystkie te rozwiązania sprawiają, że myjnia samoobsługowa przyciąga powracających klientów, oferując kompleksową usługę mycia samochodów. Konstrukcje myjni są projektowane i tworzone w taki sposób, by zwracały uwagę i zachęcały do skorzystania z usług mycia. Wykorzystujemy atrakcyjne banery, szyldy, oświetlenie, które łatwo dostrzec. Można zatem stwierdzić, że nasze konstrukcje spełniają funkcję reklamową. Otrzymujesz od nas możliwość zastosowania na nich własnego logo.

Jesteśmy profesjonalistami w swojej dziedzinie. Jesteśmy w stanie pomóc każdemu klientowi w wyborze najlepszego rozwiązania i dopasowania go do możliwości finansowych oraz miejsca, którym dysponuje. Do myjni dobieramy atrakcyjne dodatki, które wpływają na atrakcyjność biznesu. Nasze myjnie samochodowe mogą opierać się zarówno na myciu zasadniczym proszkiem jak i na chemii płynnej, którą również otrzymasz w naszej ofercie. Do Ciebie należy wybór rodzaju chemii, którą będziesz chciał stosować na swoim obiekcie. Do realizacji każdego przedsięwzięcia wykorzystujemy komponenty renomowanych i sprawdzonych producentów. Produkty te warto wybrać także z uwagi na fakt, że każde nowoczesne rozwiązanie przechodzi u nas testy ilościowe i jakościowe. Wyróżnia nas również możliwość konfiguracji myjni, dzięki czemu klienci mogą korzystać ze zdalnego zarządzania biznesem przy użyciu aplikacji na smartfonie.

Myjnie bezdotykowe oraz ich udogodnienia

Każda wykonana przez nas myjnia bezdotykowa osiąga przewagę na rynku dzięki technologii oraz licznym udogodnieniom. Dostępne funkcjonalności są łatwe i wygodne w obsłudze. To ogromna zaleta dla Twojego biznesu. Myjnia samoobsługowa daje wiele możliwości. Atrakcyjność programów mycia oraz różnych metod płatności umożliwia dopasowanie ich do potrzeb klienta. Jedni decydują się tylko na opłukanie samochodu, inni zaś wybierają wszystkie programy mycia. Sprawia to, że Twoja myjnia samochodowa bezobsługowa jest dla kierowców o różnych potrzebach.

Nasze myjnie bezdotykowe są bezpieczne dla karoserii samochodów. Udostępniamy do nich dedykowane, profesjonalne środki chemiczne. Każda myjnia bezdotykowa może funkcjonować praktycznie przez cały rok, co sprawia, że myjnia samoobsługowa to atrakcyjna inwestycja na której cały czas zarabiasz.

Myjnie samoobsługowe — inwestycja, która się zwraca

Budowa myjni samoobsługowej stanowi ważną decyzję, którą z pewnością zechcesz odpowiednio przemyśleć. Dobrym rozwiązaniem pozwalającym na zweryfikowanie oferty myjni jest bezpośrednie spotkanie z przedstawicielem firmy w wybranej lokalizacji lub w siedzibie naszej firmy. Możliwe będzie wówczas omówienie wszystkich Twoich potrzeb i porównanie ofert. Jako profesjonalny producent myjni, mamy świadomość, że myjnia bezdotykowa to biznes, który musi na siebie zarabiać. Dlatego z chęcią dokonujemy analizy rentowności, a także dostarczamy danych potrzebnych do uzyskania warunków zabudowy. 

Konstrukcje stalowe

Wybór konstrukcji myjni to ważna decyzja dla przedsiębiorcy. Wiata myjni to pierwsze, co widzi jadący ulicą kierowca. Konstrukcja pełni nie tylko funkcję ochronną (osłania urządzenia na myjni), ale również reklamową. Ważne jest, aby była estetyczna oraz spełniała podstawowe normy przyjęte w branży. W BKF oferujemy bogaty wybór rodzajów konstrukcji – poznaj ich zalety i wybierz model dla siebie.

konstrukcja Basic

Prosta, elegancka konstrukcja ze stali ocynkowanej ogniowo, z kolorową attyką oraz płaskim dachem trapezowym.

konstrukcja Basic

konstrukcja Premium

Konstrukcja ze stali ocynkowanej z nowoczesną identyfikacją wizualną. Podświetlane logo i napisy na attyce oraz otok LED.

konstrukcja Premium

konstrukcja Nexo

Konstrukcja ze stali ocynkowanej z obudowami słupów podświetlanych LED oraz żaluzjową attyką.

konstrukcja Nexo

konstrukcja Lumi

Nowatorska ażurowa konstrukcja ze stali ocynkowanej, z efektownym wielobarwnym podświetleniem LED.

konstrukcja Lumi

NASZE REALIZACJE Co mówią o nas nasi klienci

realiz-PL-thumb-Gdansk-01

Gdańsk, Kalinowa

Czytaj więcej
realiz-PL-thumb-Zlotoryja

Złotoryja

Czytaj więcej
realiz-PL-thumb-Koscian

Kościan

Rozmowa z Mariuszem Kuczyńskim, właścicielem myjni w Kościanie.

Czytaj więcej
Myjnia bezdotykowa i portalowa – Nowa Sól

Nowa Sól

Historia sukcesu - 15 lat współpracy z BKF

Czytaj więcej