head-technologia

Technologia BKF

Największy polski producent Zrealizowaliśmy ponad 1725 inwestycji w 24 krajach Europy i Azji

BKF jest obecny na 20 rynkach Europy i Azji, a zarządzana zdalnie myjnia oddalona jest nawet o 12 000 km od osoby zarządzającej. Nasze myjnie przygotowane są do pracy w skrajnie różnych warunkach. Tropikalne upały czy mroźne, syberyjskie zimy testują nasze rozwiązania z pozytywnym dla BKF skutkiem.

W nowoczesnym biurowcu w Skarbimierzycach pod Szczecinem zatrudniani przez nas programiści, technolodzy i elektronicy dbają o wprowadzanie coraz to nowszych rozwiązań do oferty. Nasze perspektywy rozwoju są bardzo obiecujące, a dzięki kolejnym inwestycjom wciąż zwiększamy swój potencjał. Niedawno zbudowaliśmy nową halę produkcyjno-magazynową, która przeznaczona jest między innymi do montażu myjni portalowych. Łącznie w BKF pracuje ponad 120 pracowników, a do zespołu dołączają wciąż nowe, utalentowane osoby.

lat doświadczenia

pracowników

rynków, na których jesteśmy obecni

wyprodukowanych urządzeń

m2 powierzchni produkcyjnej

technologia tworzona z pasją Inwestujemy w technologię

ico-red-przewagi Własny dział Badań i Rozwoju

Własny dział Badań i Rozwoju

Nasi eksperci stale pracują nad tworzeniem nowych produktów oraz rozwojem istniejących. Kompetencje zbudowane wewnątrz firmy pozwalają nam szybko reagować na zmieniające się warunki rynkowe i zaskakiwać naszych Klientów nowościami.

ico-red-elastycznosc Elastyczność technologiczna

Elastyczność technologiczna

Dostosowujemy oferowane produkty do wymagań Klientów i ich zróżnicowanych potrzeb. Nasze myjnie świetnie sprawdzają się w różnych warunkach atmosferycznych. W Norwegii uruchomiliśmy pierwszą w tym kraju myjnię obsługującą wyłącznie płatności bezgotówkowe.

ico-red-kompatybilnosc Autorskie rozwiązania

Autorskie rozwiązania

Słuchamy naszych Klientów! Każdego dnia analizujemy ich potrzeby po to, by nasze technologie i systemy myjniowe były coraz lepsze. Dzięki takim zmianom myjnie BKF działają bardziej efektywnie.

ico-red-zabezpieczenie Nowoczesna linia technologiczna

Nowoczesna linia technologiczna

Mamy nowoczesną linię produkcyjną, sterowaną zaawansowanym systemem MRP. Każdy proces powstawania myjni podlega ścisłej kontroli. Dzięki temu zapewniamy najwyższą jakość naszych urządzeń oraz terminowość realizacji zamówień.

Carwash Manager Wygodnie i bezpiecznie - zarządzanie myjnią BKF

Zarządzanie myjnią i reagowanie na różnego rodzaju wypadki losowe nie było jeszcze tak łatwe. Za pośrednictwem telefonu czy komputera, z dowolnego miejsca i w dogodnym dla Ciebie czasie, uzyskasz niezbędne informacje o Twojej myjni. Dowiesz się, ile Twoja myjnia zarobiła, czy wybrane elementy techniczne poprawnie działają, jakie było zużycie chemii. Wygodnie i szybko, kiedy tylko będziesz tego potrzebować.

  • Dane na temat obrotu myjni lub poszczególnych stanowisk.
  • Kontrola czasu pracy oraz ilości użycia poszczególnych programów.
  • Diagnostyka stanu technicznego.
  • Zarządzanie kartami lojalnościowymi.
  • Niepożądane sytuacje na myjni.
  • Zużycie i poziom środków chemicznych.
więcej o Carwash Manager
realiz-PL-thumb-Bierun-01

Bieruń

Czytaj więcej
realiz-PL-thumb-Zlotoryja

Złotoryja

Czytaj więcej
realiz-PL-thumb-Gdansk-01

Gdańsk, Kalinowa

Czytaj więcej
realiz-PL-thumb-NowaSol-01

Nowa Sól

Czytaj więcej