23 paź 2019

Czy znasz już powody, dla których powinieneś wprowadzić płatności bezgotówkowe na swojej myjni?

Jeśli poświęcisz nam teraz 3 minuty, dowiesz się dlaczego warto to zrobić.

Polska jest jednym z najbardziej rozwiniętych krajów Europy, korzystającym z innowacyjnych technologii płatności bezgotówkowych.

Charakterystycznym zjawiskiem obserwowanym na naszym rynku jest dalszy wzrost liczby kart zbliżeniowych. Wg danych z czerwcowego raportu NBP „Informacja o kartach płatniczych Q1 2019”, na koniec marca 2019 r. w Polsce było 35 mln szt. kart. Na przestrzeni kwartału liczba kart zwiększyła się o kolejne 330 tys. szt. Na koniec I kwartału 2019 r. udział kart zbliżeniowych w ogólnej liczbie kart płatniczych osiągnął rekordowy poziom i wynosił 84,8% (w poprzednim kwartale wynosił 84,1%).

To, że Polacy lubią płacić bezgotówkowo, potwierdza także ostatni raport „Płatności elektroniczne 2018”, sporządzony przez Izbę Gospodarki Elektronicznej. Wynika z niego, że 67% Polaków korzysta z kart płatniczych, 62% posiada konto bankowe z dostępem do Internetu, a 39% korzysta z aplikacji mobilnych.

Nic więc dziwnego, że właściciele myjni samochodowych coraz częściej decydują się na zakup czytników do płatności elektronicznych PayPass. Co więcej, zauważamy wzrost sprzedaży czytników w przeliczeniu na 1 myjnię. Niektórzy właściciele myjni decydują się na zakup czytników na każdym stanowisku mycia, ponieważ chcą spełnić oczekiwania swoich klientom i zapewnić komfortowe korzystanie z usługi. Nowością na myjniach BKF od zeszłego roku jest także możliwość zainstalowania aplikacji mobilnej BE LOYAL, dzięki której możemy szybko i sprawnie zapłacić za mycie telefonem.


ZAMÓW CZYTNIKI NA SWOJĄ MYJNIĘ


Zobacz 3 korzyści

najczęściej wymieniane przez właścicieli myjni z posiadania czytników elektronicznych PayPass:

  • Dostosowanie oferty do panujących trendów rynkowych. Coraz więcej klientów korzysta z kart płatniczych. Wiedzą, że dzięki temu rozwiązaniu ich myjnie będą bardziej konkurencyjne w stosunku do innych.  Szybciej będą w stanie pozyskać, a następnie utrzymać nowego klienta.
  • Wzrost przychodów myjni. Właściciele myjni BKF, którzy zdecydowali się wprowadzić czytniki PayPass na swoich myjniach, odnotowali do 35% wzrost przychodów na myjni.
  • Łatwy i szybki montaż czytników. Nowością w ofercie BKF są czytniki, które można zainstalować bez konieczności ciągnięcia kabla. Do podłączenia rozwiązania wystarczy uruchomienie połączenia internetowego GPRS oraz podpisanie umowy z przedstawicielem ePłatności.

Polska na tle Europy

W Europie transakcje elektroniczne najmocniej rozwinęły się w Skandynawii, a szczególnie w Danii i Szwecji. Obrót gotówkowy w tych krajach stanowi zaledwie kilka procent operacji finansowych. Nasi skandynawscy Klienci inwestują wyłącznie w myjnie, na których pieniądze widoczne są jedynie w obiegu bezgotówkowym. Jeśli uznałeś, że ten temat jest dla Ciebie ciekawy to kliknij tutaj.

Zadbaj o swoją przyszłość już teraz

Bez wątpienia płatności bezgotówkowe są przyszłością i wiemy, że nadal będą rewolucjonizować rynek. Korzyści ze stosowania tego rozwiązania w skali globalnej jest wiele: upraszczają one proces zapłaty, dają natychmiastowy dostęp do środków którymi dysponujemy,  pozwalają korzystać z wielu dodatkowych, wygodnych usług. Korzystajmy więc z tych innowacyjnych rozwiązań i ułatwiajmy korzystanie z nich także naszym Klientom.

Zamów czytniki PayPass dla swojej myjni

Zobacz regulamin promocji (promocja nie dotyczy nowych myjni).

Może Cię też zainteresować: