portal-min

Myjnie portalowe samochodowe

Myjnia portalowa BKF

Innowacyjna myjnia portalowa BKF doskonale się nadaje do poszerzenia oferty funkcjonującego już biznesu. Dzięki “bramie” trafisz do ludzi, którzy nie lubią samoobsługi. Co więcej, klienci myjni często wybierają do szybkiego mycia opcję bezdotykową, a raz na pewien czas do kompleksowego czyszczenia myjnie portalowe. To świetne uzupełnienie.

  • ico-gray-portalNowoczesny produkt
  • ico-gray-zabezpieczenieWydłużona żywotność podzespołów
  • ico-gray-elastycznoscElastyczność w konfiguracji ustawień
Myjnia automatyczna portalowa – bkfmyjnie.pl
  • ico-gray-ochronaKonstrukcja ze stali nierdzewnej
  • ico-gray-personalizacjaPersonalizacja wyglądu myjni
  • ico-gray-handshakeŁatwe zarządzanie i serwisowanie

Z myjnią portalową BKF zyskujesz

Myjnia portalowa BKF spełni potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów i pozwoli zwiększyć dochody właściciela myjni. Dzięki rozwiązaniom IoT możesz mieć dostęp do panelu zarządzania myjnią przez Internet, a wszelkie parametry sprawdzisz w aplikacji Carwash Manager w Twoim telefonie.

Szczotki myjące

Trzy niezależnie sterowane szczotki do mycia kontaktowego wraz z innowacyjną metodą regulacji, pozwalającą na optymalny układ szczotek względem karoserii i stały docisk szczotek w każdym punkcie auta.

Ochrona podzespołów

Wszystkie napędy sterowane falownikami, gwarantującymi dłuższą żywotność podzespołów poprzez łagodny rozruch. Pozwalają zaoszczędzić energię elektryczną oraz zwiększają możliwości diagnostyki i wcześniejszego wykrywania awarii.

Efektywne osuszanie

Wysuwane, podwójne natryski oprysku wody odkamienionej z osuszaczem zastosowane w celu zapewnienia najlepszych efektów suszenia bez białych plam i smug.

Precyzyjne dozowanie chemii

Chemia wtryskiwana 6-cioma pompami dozującymi, umożliwiającymi precyzyjne odmierzenie dawki chemii dla każdego mycia (aktywna piana, szampon, wosk, osuszacz, politura i felgi).

MYJNIA SZYTA NA MIARĘ Skonfiguruj i wyceń swoją myjnię

konstruktor-portal

Specyfikacja techniczna

Minimalne rozmiary hali Długość min. 10,50 m, szerokość min. 5 m. Wysokość wynikająca z modelu maszyny + 0,70 m.
Wysokość mycia Dopasowana do potrzeb: 2,10 m, 2,50 m, 3,00 m.
Długość torów 10 m (opcjonalnie 12m).
Wartości przyłączy Prąd max. 18 kW. Woda 1” DN25, max. 1,25 m3/h ciśnienie 4-6 bar.
Suszenie 4 turbiny o mocy 4 kW każda.  Dwie turbiny w trawersie dachowej x 4 kW każda oraz po jednej turbinie 4 kW na każdy bok.
Mycie kół Do rozmiaru 21”.
Programy mycia Zgodnie z zaleceniami Klienta (do wyboru).
Gwarancja Dwuletnia gwarancja przy zachowaniu przeglądów co 6 miesięcy oraz stosowaniu wyspecjalizowanej chemii BKF.

Dostępne formy płatności

Myjnia portalowa BKF posiada możliwości rozbudowy o dodatkowe systemy płatności. W standardzie każda brama posiada wrzutnik monet. Jednak ze względu na panujące trendy nasza oferta wzbogacona jest o płatności bezgotówkowe. Rozbudowa myjni o czytnik paypass, czy też płatność za pomocą smartfona, to większy zarobek dla właściciela myjni. Brak drobnych w portfelu nie będzie już stanowił problemu. Płatność bezgotówkowa pozwoli dotrzeć do młodych klientów, zainteresowanych nowoczesnymi technologiami. W obecnych czasach brak gotówki w portfelu jest powszechny, ale większość z nas nie rozstaje się ze swoim telefonem i może zapłacić aplikacją.

Wymiary myjni

model urządzenia wysokość urządzenia szerokość urządzenia szerokość mycia wysokość mycia
Wash 2100 3,25 m 3,51 m 2,40 m 2,10 m
Wash 2500 3,65 m 3,51m 2,40 m 2,50 m
Wash 3000 4,15 m 3,51 m 2,40 m 3,00 m

skonfiguruj i wyceń swoją myjnię

Myjnia portalowa — cena inwestycji

Musisz wiedzieć, że trudno samodzielnie oszacować koszt postawienia myjni portalowej. Wpływa na niego wiele zmiennych. Możesz już posiadać odpowiednie miejsce do budowy lub dopiero szukać właściwego. Co więcej, pod uwagę bierze się także wybrane technologie czy funkcje dodatkowe, na które się zdecydujesz, by Twoja myjnia była atrakcyjniejsza. Cena, jak widzisz, jest ruchoma, a ostateczna jej wartość trudna do samodzielnego oszacowania. Możesz jednak skorzystać z naszego kalkulatora myjni. Postaraliśmy się, aby uwzględniał on wiele zmiennych, wpływających na cenę.

Zakłada się, że myjnia, to koszt minimum 250 tys. złotych, a taka inwestycja pasywnie zwraca się po kilku latach. Skorzystaj jednak z udostępnianych przez nas kalkulatorów, a pomogą Ci one oszacować koszty, jakie musisz ponieść oraz wyliczyć zyski, które miesięcznie potencjalnie uzyskasz. Da Ci to pierwszy obraz sytuacji i podstawę do rozważań nad podjęciem inwestycji. W razie wątpliwości możesz również skorzystać z naszego doradztwa.

Myjnie portalowe samochodowe — dlaczego to dobry wybór?

Myjnie portalowe samochodowe mają wiele zalet. Nazywane są inaczej bramowymi. Pomagają czyścić karoserię za pomocą ruchomych szczotek. Ich niewątpliwą zaletą jest szybkość mycia. Potrafią obsłużyć na godzinę aż 15-20 samochodów. Myjnie portalowe tworzone są z wykorzystaniem najlepszych technologii, a klient może opłacić usługę na kilka sposobów. Jest to rozwiązanie, które świetnie uzupełnia ofertę funkcjonującego już biznesu. Produkt jest nowoczesny i ma długą żywotność dzięki konstrukcji ze stali nierdzewnej, zastosowanym komponentom i rozwiązaniom umożliwiającym oszczędność energii. Rozbudowany system autodiagnostyki i alarmów to znacząca przewaga myjni portalowej BKF nad konkurencją. Automatyczna myjnia BKF, sama diagnozuje parametry swojej pracy i jest w stanie wyeliminować mniejsze problemy w sposób zupełnie autonomiczny, sygnalizując tym samym alarmem jeśli sama sobie z czymś nie poradzi. Aby zapewnić Ci kompleksową obsługę, udostępniamy ponadto profesjonalne środki chemiczne.

Decydując się na myjnie portalowe naszej firmy, otrzymujesz na nie 2-letnią gwarancję oraz wsparcie na każdym etapie stawiania konstrukcji, jak i po jej finalizacji.