head-portal

Myjnie portalowe

Myjnia portalowa BKF

Innowacyjna myjnia portalowa BKF doskonale się nadaje do poszerzenia oferty funkcjonującego już biznesu. Dzięki “bramie” trafisz do ludzi, którzy nie lubią samoobsługi. Co więcej, klienci myjni często wybierają do szybkiego mycia opcję bezdotykową, a raz na pewien czas do kompleksowego czyszczenia myjnie portalowe. To świetne uzupełnienie.

 • ico-gray-portalNowoczesny produkt
 • ico-gray-zabezpieczenieWydłużona żywotność podzespołów
 • ico-gray-elastycznoscElastyczność w konfiguracji ustawień
Portal-220325_640x640-min
 • ico-gray-ochronaKonstrukcja ze stali nierdzewnej
 • ico-gray-personalizacjaPersonalizacja wyglądu myjni
 • ico-gray-handshakeŁatwe zarządzanie i serwisowanie

Z myjnią portalową BKF zyskujesz

Myjnia portalowa BKF spełni potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów i pozwoli zwiększyć dochody właściciela myjni. Nasza myjnia powstała dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii mycia. To zaawansowane technologicznie rozwiązanie, z pełnym dostępem do panelu zarządzania przez Internet. Wszelkie parametry myjni są możliwe do sprawdzenia w aplikacji. Ponadto konstrukcja myjni portalowej jest dodatkowo zabezpieczona przed korozją, dzięki zastosowaniu metody cynkowania galwanicznego.

 • thick icon

  Trzy niezależnie sterowane szczotki do mycia kontaktowego wraz z innowacyjną metodą regulacji, pozwalającą na optymalny układ szczotek względem karoserii i stały docisk szczotek w każdym punkcie auta.

 • thick icon

  Wszystkie napędy sterowane falownikami, gwarantującymi dłuższą żywotność podzespołów poprzez łagodny rozruch. Pozwalają zaoszczędzić energię elektryczną oraz zwiększają możliwości diagnostyki i wcześniejszego wykrywania awarii.

 • thick icon

  Wysuwane, podwójne natryski oprysku wody odkamienionej z osuszaczem zastosowane w celu zapewnienia najlepszych efektów suszenia bez białych plam i smug.

 • thick icon

  Chemia wtryskiwana 6-cioma pompami dozującymi, umożliwiającymi precyzyjne odmierzenie dawki chemii dla każdego mycia (aktywna piana, szampon, wosk, osuszacz, politura i felgi).

staff-LukaszW-01
ico-white-zabezpieczenie
ico-white-elastycznosc
ico-white-ochrona

Specyfikacja techniczna

Minimalne rozmiary hali Długość min. 10,50 m, szerokość min. 5 m. Wysokość wynikająca z modelu maszyny + 0,70 m.
Wysokość mycia Dopasowana do potrzeb: 2,10 m, 2,50 m, 3,00 m.
Długość torów 2,50 m, 2,60 m lub 2,70 m, spawane lub łączone na kołki.
Wartości przyłączy Prąd max. 14 kW. Woda 1 cal, ciśnienie sieciowe 4-6 bar. Sprężone powietrze 4-6 bar, 300 l/min R ½”.
Suszenie 4 turbiny o mocy 4 kW każda.  Dwie turbiny w trawersie dachowej x 4 kW każda oraz po jednej turbinie 4 kW na każdy bok.
Mycie kół Do rozmiaru 21”.
Programy mycia Zgodnie z zaleceniami Klienta (do wyboru).
Gwarancja Dwuletnia gwarancja przy zachowaniu przeglądów co 6 miesięcy oraz stosowaniu wyspecjalizowanej chemii BKF.

Dostępne formy płatności

Myjnia portalowa BKF posiada możliwości rozbudowy o dodatkowe systemy płatności. W standardzie każda brama posiada wrzutnik monet. Jednak ze względu na panujące trendy nasza oferta wzbogacona jest o płatności bezgotówkowe. Rozbudowa myjni o czytnik paypass, czy też płatność za pomocą smartfona, to większy zarobek dla właściciela myjni. Brak drobnych w portfelu nie będzie już stanowił problemu. Płatność bezgotówkowa pozwoli dotrzeć do młodych klientów, zainteresowanych nowoczesnymi technologiami. W obecnych czasach brak gotówki w portfelu jest powszechny, ale większość z nas nie rozstaje się ze swoim telefonem i może zapłacić aplikacją.

Wymiary myjni

model urządzenia wysokość urządzenia szerokość urządzenia szerokość mycia wysokość mycia
Wash 2100 3,25 m 3,51 m 2,40 m 2,10 m
Wash 2500 3,65 m 3,51m 2,40 m 2,50 m
Wash 3000 4,15 m 3,51 m 2,40 m 3,00 m