Zaufaj jakości BKF

BKF Myjnie to firma wywodząca się z grupy BKF. Została ona powołana w 2006 roku wyłącznie do działań związanych z myjniami bezdotykowymi. Zakres jej działalności obejmuje produkcję myjni, konstrukcji, serwis, dystrybucję chemii. Dzięki doświadczeniu zgromadzonemu od roku 1990, BKF Myjnie dysponuje ogromną wiedzą z zakresu mycia pojazdów, a co za tym idzie może produkować urządzenia najwyższej jakości.

Porównaj zanim kupisz!

Postawienie własnej myjni lub też zakup urządzenia na potrzeby warsztatu, salonu, własnej floty wiąże się z dużą inwestycją, dlatego zanim dokonasz zakupu i zdecydujesz się na producenta porównaj kilka wybranych parametrów tak, żebyś mógł zakupić urządzenie które posiada najlepszy wskaźnik stosunku ceny do jakości!


Jakie elementy powinieneś porównać?

Sercem myjni są pompy, od ich żywotności zależy najczęściej niezawodność działania myjni. W naszych urządzeniach stosujemy wyłącznie pompy CAT 340, przystosowane do pracy z roztworami chemicznymi, jest to rozwiązanie z najwyższej półki, przed zakupem sprawdź jakie rozwiązania stosują inni!

Kolejną istotną częścią myjni jest instalacja zmiękczająca wodę, musi ona posiadać odpowiednie parametry tak, żeby nadążała z produkcją wody o odpowiedniej jakości. Wydajny system zmiękczania jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania myjni.

Instrument ten podobnie jak poprzedni zapewnia nam mycie na odpowiednim poziomie, szczególnie istotny jest on w programie nabłyszczanie. Dzięki użyciu urządzeń o odpowiedniej wydajności w naszych myjniach nie musimy stosować skrótów w postaci zaworów podłączających zwykłą wodę gdy zabraknie zdemineralizowanej ! Nasz system mycia jest tak skalkulowany, że nawet przy maksymalnym obłożeniu nie zabraknie wody zdemineralizowanej ! Jako jedyni stosujemy również ten rodzaj wody do programów oprysk felg i turbo oprysk, co polepsza działanie chemii.

Dzięki zastosowaniu profesjonalnych kotłów grzewczych firmy ACV jesteśmy w stanie zapewnić odpowiednią temperaturę wody potrzebną do skutecznego mycia. Nasze kotły, nie są kotłami przepływowymi, a co za tym idzie uzyskiwana temperatura jest stała i nawet zaraz po uruchomieniu programu do mycia ma odpowiednią temperaturę!

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych myjniach zadzwoń lub napisz do nas, niezbędne dane znajdziesz w dziale kontakt.