Zwiększ przychody na myjni

Twoja myjnia powinna zarabiać więcej

Zamów czytnik Paypass na swoją myjnię

czytnik PayPass
  • Montaż: dla klientów BKF 399 zł netto od stanowiska.
  • Dojazd: wyceniany indywidualnie, w zależności od lokalizacji myjni.

5 prostych kroków do zamontowania czytnika PayPass na Twojej myjni:

  1. Składasz zamówienie na system płatności w BKF. Jeśli nie wiesz, jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze, nasi specjaliści na pewno doradzą i pomogą.
  2. Po ustaleniach przesyłamy do Ciebie dokumenty do wypełnienia, w tym umowę z agentem rozliczeniowego.
  3. Podpisane dokumenty odsyłasz do agenta rozliczeniowego.
  4. Nasz Serwis umawia z Tobą montaż czytników.
  5. Po uruchomieniu przez agenta czytnik zaczyna działać.
Pakiet korzyści

Zarabiaj więcej.

Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą w możliwie najkrótszym czasie:
Pola oznaczone * muszą zostać wypełnione

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez „BKF Myjnie Bezdotykowe” Sp. z o.o. z siedzibą w Skarbimierzycach (adres: Skarbimierzyce 22, 72-002 Dołuje, KRS: 0000262269), moich danych osobowych i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz, że zostałam/em poinformowana/ny o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawie do przenoszenia danych, a nadto o prawie do cofnięcia zgody na przetwarzanie moich danych osobowych w każdym czasie.
Ponadto informujemy, że w celu ewentualnego wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych (jeśli przetwarzanie Pani/Pana danych odbywa się na podstawie uprzednio udzielonej zgody na ich przetwarzanie przez administratora), należy wysłać wiadomość e-mailową na adres administratora (iod@bkf.pl) z żądaniem wycofania zgody.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 8 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od „BKF Myjnie Bezdotykowe” Sp. z o.o. z siedzibą w Skarbimierzycach (adres: Skarbimierzyce 22, 72-002 Dołuje, KRS: 0000262269).

Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204, z późn. zm.). Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest BKF Myjnie Bezdotykowe Sp. z o.o. z siedzibą w Skarbimierzycach, Skarbimierzyce 22, 72-002 Dołuje. Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do jej danych oraz prawo ich poprawiania.