Portal dla użytkowników myjni BKF

Zadbaj o swoje auto na myjni BKF – to hasło przewodnie portalu myjnie.com.pl, adresowanego do posiadaczy samochodów, promujący mycie na myjniach BKF.

Portal zawiera kompletną bazę danych o myjniach, o ich wyposażeniu, lokalizacji, współrzędnych GPS, galerię zdjęciową oraz informacje o aktualnych promocjach. Dodatkowo rozwijana jest baza wiedzy – o technologii mycia bezdotykowego, o sposobie używania programów na myjni, o najczęstszych problemach itp.

Portal jest promowany wśród potencjalnych klientów różnymi kanałami informacyjnymi, między innymi w prasie branżowej (np. „Auto Świat”), w internecie w wynikach wyszukiwania (Google Adwords), w portalach branżowych, portalach społecznościowych itp.

Zapraszamy posiadaczy myjni spod szyldu BKF do współpracy przy tworzeniu portalu! Dzięki Panelowi Klienta BKF każdy właściciel może edytować dane swoich myjni, dodawać zdjęcia, informować o promocjach – zarówno stałych, jak i okresowych. Wszystkich zainteresowanych otrzymaniem dostępu do panelu umożliwiającego edycję danych swojej myjni prosimy o kontakt z działem handlowym BKF Myjnie.

Panel Klienta BKF
Sprawdź sam, jak to wygląda w praktyce – dzięki wersji demonstracyjnej Panelu Klienta BKF.
Login: demo, hasło: demo