Zwiększ przychody na myjni

Twoja myjnia powinna zarabiać więcej

Zamów czytnik Paypass na swoją myjnię

czytnik PayPass
  • Montaż: dla klientów BKF 399 zł netto od stanowiska.
  • Dojazd: wyceniany indywidualnie, w zależności od lokalizacji myjni.

5 prostych kroków do zamontowania czytnika PayPass na Twojej myjni:

  1. Składasz zamówienie na system płatności w BKF. Jeśli nie wiesz, jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze, nasi specjaliści na pewno doradzą i pomogą.
  2. Po ustaleniach przesyłamy do Ciebie dokumenty do wypełnienia, w tym umowę z agentem rozliczeniowego.
  3. Podpisane dokumenty odsyłasz do agenta rozliczeniowego.
  4. Nasz Serwis umawia z Tobą montaż czytników.
  5. Po uruchomieniu przez agenta czytnik zaczyna działać.
Pakiet korzyści

Zarabiaj więcej.

Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą w możliwie najkrótszym czasie:
Pola oznaczone * muszą zostać wypełnione

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych udostępnionych w niniejszym formularzu przez BKF Myjnie Bezdotykowe Sp. z o.o. oraz w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 wyrażam zgodę na otrzymanie drogą elektroniczną ofert handlowych BKF Myjnie Bezdotykowe Sp. z o.o., zgodnie z zapytaniem wysłanym w niniejszym formularzu.

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych udostępnionych BKF Myjnie Bezdotykowe Sp. z o.o. w niniejszym formularzu w celach marketingowych oraz na wysyłanie informacji handlowych przez BKF Myjnie Bezdotykowe Sp. z o.o., a także na podstawie ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002, oraz Ustawy z dnia 16 lipca 2004 r., – Prawo telekomunikacyjne, wyrażam zgodę na otrzymywanie od BKF Myjnie Bezdotykowe Sp. z o.o. informacji marketingowych i handlowych drogą elektroniczną, w tym także za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych do celów marketingu bezpośredniego.

Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204, z późn. zm.). Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest BKF Myjnie Bezdotykowe Sp. z o.o. z siedzibą w Skarbimierzycach, Skarbimierzyce 22, 72-002 Dołuje. Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do jej danych oraz prawo ich poprawiania.