Kontakt

BKF Sp. z o.o.
Skarbimierzyce 22
72-002 Dołuje k/Szczecina
Sekretariat
tel. +48 91 814 71 28
v.janeczek@bkf.pl
Dyrektor Regionu Zachód
Krzysztof Rutkowski
kom. +48 607 218 018
k.rutkowski@bkf.pl
woj. zachodniopomorskie, lubuskie, dolnośląskie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie

Serwis myjni
Poniedziałek – Piątek 8:00 – 16:00
tel. +48 91 8147 147
serwis@bkfmyjnie.pl
Biuro obsługi klienta
Dział Handlowy
tel. +48 91 8147 121
kom. +48 607 730 699
kom. +48 607 730 557
fax +48 91 8147 129
biuro@bkf.pl
Dyrektor Handlowy
Adam Kudźma

kom. +48 601 707 084
a.kudzma@bkf.pl
woj. lubelskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie

Księgowość
tel. +48 91 8147 127
fax +48 91 8147 148
ksiegowosc@bkf.pl

Marketing
tel. +48 91 8147 117
kom. +48 607 730 869
marketing@bkf.pl

mapka dojazdu

We want to serve and help our clients also beyond Poland. Our foreign representatives are listed below:


Belarus
OOO «БелБКФ»

+375 152 601 301
office@bkf.by
Croatia, Bosnia and Herzegovina
KROMA d.o.o.

tel.: +385 99 2145 475
tihana.labavic@kroma.hr
Czech Republic
Rospara Piotr

+420 77 67 33 228
p.rospara@bkfcarwash.cz

Estonia
Oksana Zaznoba

+48 691 070 171
o.zaznoba@bkf.pl

France
Jean Pierre Tulle

+331 609 625 50
jean-pierre.tulle@orange.fr

Greece
Manolis Kenteroglou

+30 6945 59 67 07
kentemanos@gmail.com

Hungary
+48 607 730 780
export@bkfcarwash.eu

Latvia
VNK AV TRADE

+371 20023413
latvia@bkfcarwash.eu

Lithuania
Švaros broliai

+370 602 32666
+370 524 606 43
tomas.leonavicius@svarosbroliai.lt

Moldova
Ivan Zderciuc

+373 782 000 27
zderciuc@gmail.com

Romania
Valentin Silivestru

+40 756 225 599
valentin.silivestru@ecoteh.ro

Russia
Bogdan Nowak

+48 503 154 359
+7 911 927 45 76
russia@bkfcarwash.eu

Serbia
KROMA wash systems d.o.o.

Jelena Krasić
Mob: +381 (0)65 347 00 97
jelena.krasic@kroma.rs

Slovakia
Martin Gerlici

+421 911 886 656
m.gerlici@nerta.sk


Sweden
Ecobark Vattenteknik AB
Per Nyman

+46 733 546560
per.nyman@ebvt.se


United Kingdom
Andrew Koltun

+44 75 8080 2000
sales@smart-carwash.co.uk

Formularz kontaktowy

Pola oznaczone * muszą zostać wypełnione

action-callinfolinia 801 000 536
Zapytaj specjalistę o szczegóły myjni i mycia bezdotykowego. Koszt połączenia wg. stawki operatora.
action-file
duplikaty faktur

Potrzebujesz duplikat faktury przelewowej? Wypełnij formularz

NIP: 782-237-01-46, KRS: 0000262269 Sąd Rejonowy w Szczecinie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Wysokość kapitału zakładowego: 300 000 zł